x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
66,49 TL
69,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
66,49 TL
69,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
85,49 TL
89,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
85,49 TL
89,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
180,49 TL
189,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
66,49 TL
69,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
66,49 TL
69,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
227,99 TL
239,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
101,99 TL
119,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
101,99 TL
119,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
85,49 TL
89,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
85,49 TL
89,99 TL
%5 indirim


Hem kıyafetler için tamamlayıcı hem de soğuktan korunmak için çoraplar vazgeçilmezdir. Bu durum hem kadın hem de erkekler için geçerlidir. Özellikle erkekler adına genelde bilek üstü kısa çoraplar tercihtir. Ayağı sıcak tutacak, koruyacak ve mevsime bağlı olarak seçim imkanı tanıyacak günümüzde birçok farklı çorap türü bulunuyor.

Ayrıca eskiye nazaran artık minimal yapının dışında birçok farklı renk ve model tasarımı ile etkileyici bir aksesuar şeklinde de değerlendirilmektedir. Diğer yandan kısa ve uzun çorap seçenekleri ile yaz veya kış mevsimine göre erkek çorap modelleri arasından seçim gerçekleştirmek mümkün.

Yeni Sezon Erkek Çorap Modelleri

Çoraplar mevsimsel açıdan yaz ya da kış fark etmeden her daim giyilen eşyalar içerisinde gelir. Hem ayakların soğuktan korunması hem de koku oluşmaması açısından büyük önem arz eder. Günümüzde ise diğer yandan artık görsel açıdan da şık bir görüntü oluşturması için özel tasarım model çoraplar kullanılır. Bu konuda yetişkinler için koyu renkli daha klasik tasarımlar tercihtir.

Genç kesim adına casual modellerin dışında farklı sanatsal alanlardaki tasarımlarla harika animasyonlar öne çıkar. Değişik çizgiler, estetik yapılar, baskı modeller gibi görseller çoraplarda yerini alır. Özellikle dünya çapında önemli markaların imajları çoraplarda yer eder. Bu konuda yeni sezon bu ve benzeri gibi birçok farklı tasarım altında erkek çorap modelleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Her Erkeğin Tarzına Uygun Çorap Modelleri

Çoraplar günümüzde birçok farklı tasarım altında öne çıkan yapı sunmaktadır. Örneğini yaz ayları geldiği zaman bilek altı modeller şortlar ile birlikte güzel bir görüntü verir. Aynı zamanda ayakları sıcak ve soğuktan korumasının dışında, kokunun oluşmasına engel teşkil eder.

Ayakkabının getirdiği birçok rahatsız durumdan da koruma olanağı tanır. Diğer yandan bilek üstü uzun çorap çeşitleri, yine değişik tarz modelleri altında seçim imkanı vermektedir. Bunlar klasik modellerin yanı sıra uç kısımlarından kemer yapısı ile bağlanan askı tasarımları sağlamaktadır.

Esnek yapısı ve aynı zamanda renk seçenekleri ile tasarım açısından her erkeğin tarzına uygun seçenekler yer alıyor. Üstelik her bütçeye göre erkek çorap fiyatları doğrultusunda yeni sezon modeller ihtiyaca uygun seçenek olanağı tanımaktadır.

Farklı Erkek Çorap Çeşitleri

Kumaşı ile birlikte tasarımı ve yapısına bağlı olarak günümüzde birçok değişik erkek çorap modelleri bulunmaktadır. Örneğin farklı sayılarda çift dikişli modeller arasından tercih yapılabilir. Ayrıca son dönemler tenis çizgili modeller dikkat çekiyor.

Pamuklu modeller, yün kumaş yapısı altında hazırlanmış seçenekler ve sentetik gibi birçok çorap çeşidi yer almaktadır. Genelde klasik modeller üzerinden yan tarafındaki desenleri ile çorap çeşitleri tercih edilebilir. Bilek altı ve bilek üstü modellerde hem açık hem de koyu renkler üzerinden pek çok farklı seçenek sunuluyor.

Bu konuda kırmızı, mavi, yeşil, sarı, beyaz, siyah ve kahverengi gibi daha sayısız renk arasından tercih yapılabilir. Özellikle farklı desenler ile hoş bir görüntü sağlayan günümüzde çoraplar görsel açıdan hoş bir etki yaratmaktadır.

Kullanım Amacına Göre Erkek Çorap Modelleri

Çoraplar erkekler için vazgeçilmez en önemli kıyafet tamamlayıcı eşyalardır. Aynı zamanda erkeksi etkiyi ortaya çıkaracak ve ağırbaşlı bir görüntü sergileyecek bir parçadır. Tabii bu parça birçok farklı yerde amaca uygun olarak kullanılır.

Örneğin daha koyu renkli ve klasik tasarımlı erkek çorap modelleri daha çok iş alanlarında değerlendirilir. Aynı zamanda iş emekleri veya toplantı gibi yerler için önemlidir. Şortla kullanacak açık renkli ve farklı desenli tasarımı altında hazırlanmış çoraplar öne çıkabilir.

Özellikle bilek altı çoraplar bu konuda önemli markaların yazıları eşliğinde hoş bir yönü sağlamaktadır. Değişik pantolon modellerine göre de yine klasik veya modern, havalı tasarımlar arasına tercih yapılabilir. Bu konuda kot pantolon, keten veya kumaş gibi seçeneklere göre tercih öne çıkıyor.

Uygun Erkek Çorap Fiyatları

Bütün farklı mevsimler için kullanım imkanı veren geniş ürün yelpazesi altında yeni çoraplar erkekler için bir adım öne çıkıyor. Tasarım açısından her zevke hitap edecek modeller, kalın veya ince tasarımlar ile pamuklu ve yün gibi değişik kumaş yapıları altında tercih olanağı vermektedir. Özellikle ayakkabıya uyumlu şekilde entegre, aynı zamanda şık bir görüntü sergileyecek tasarımlar yer alıyor.

Kaliteli kumaş yapısı ve harika desen ile renk model yapısı altında çok uygun erkek çorap fiyatları arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik hem tekli hem de toplu şekilde seçim yapılarak birden fazla çorabı alma şansı kullanılabilir.

Mevsimsel Erkek Çoraplar

Özellikle erkek çorap çeşitleri söz konusu olduğundan mevsimsel olarak tercih büyük önem taşır. Kış aylarında daha çok yün modeller kadın tasarım ile ayakları sıcacık tutar. Aynı zamanda esnek ve nefes alabilen yapısı altında özel kumaşlar eşliğinde seçim yapılmalıdır. Diğer yandan yaz aylarında daha ince tasarım ve hava alabilen ürünler değerlendirilmelidir.

Ayakları sıkmayacak ve aynı zamanda cildi tahriş etmeden terletmeyecek seçenekler değerlendirilir. Elbette kullanılacak ayakkabının yapısına göre de seçim bu konuda öne çıkar. Çok korunaklı ve kışlık bir ayakkabı için yün kullanmaya gerek olmaz. Böyle durumlarda daha ince tasarım altında çorap modelleri değerlendirilebilir.

Kişisel Tarza Uygun Erkek Çorap Modelleri

Birçok farklı model tasarımı altında her İsteğe uygun şekilde erkek çorap modelleri arasından seçim gerçekleştirilebilir. Özellikle koyu renkli ve tek renk üzerinden klasik modeller erkeklerin tercihidir. Fakat yaz ayları geldiğinde şort ve benzeri kıyafetler tercih edildiği zaman daha açık renkli ve üzeri farklı görsellerle bezenmiş modeller ilgi çeker.

Bu durum hep spor için özel hazırlanmış tasarımlar hem de günlük dışarı çıkıp gezerken modeller olarak ele alınabilir. Bu konuda kullanım amacına uygun ve kişisel tarzı en iyi şekilde yansıtacak çoraplar arasında seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli ve Sağlıklı Erkek Çorap Çeşitleri

Çorap seçiminde kalite ile birlikte aynı zamanda sağlıklı bir kullanım amaçlı hazırlanmış çeşitler tercih edilmelidir. Örneğin damar sıkışması yaşayanlar için varis etkili çorap çeşitleri öne çıkar. Ayakları çabuk terleyenler için özel nefes alan çorap seçenekleri değerlendirilir.

Medikal birçok farklı çorap çeşidi, aynı zamanda ortopedik bir kullanım olanağı tanımaktadır. Bu konuda sağlığı en iyi şekilde karşılayacak ve koruyacak özel tasarım çorap modelleri arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan kişisel istekleri uygun şekilde seçim üzerinden erkek çorap fiyatları doğrultusunda bütçenize göre de tercih sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.