x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
509,99 TL
599,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
509,99 TL
599,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
509,99 TL
599,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
509,99 TL
599,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
509,99 TL
599,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
509,99 TL
599,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
509,99 TL
599,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
509,99 TL
599,99 TL
%15 indirim


Erkek havlu modelleri arasında dikkat çeken plaj havluları güneş altında kullanılacağı için elbette güneşe karşı dayanıklı olması önemlidir. Tüm vücuda yetecek boy ve genişlikte erkek plaj havluları bulunmaktadır. Sıcak yaz günlerinde dahi ıslak halde beklemek hem beden sağlığımız için hem de cilt görünüm sağlığı için olumsuz sonuçlar vermektedir.

Kuruma sürecini hızlandırmak adına erkek havlu modelleri arasından seçilen ürünü kullanmak ve kurulanmak faydalı olacaktır. Erkek havlu çeşitleri kaliteli malzemelerden özenle imal edilmiş olmasıyla kullanımı konusunda i keyif vermektedir. Dolayısıyla, her tekstil ürününde olduğu gibi havlu seçimi yaparken ve satın alırken de özen göstermek gerekmektedir.

Erkek Havlu Seçenekleri 
Tatil özellikle yaz mevsimlerinde vazgeçilmez aktivitelerden biridir. Tatilde bize eşlik edecek eşyaların özenle seçilmesi de rahatlık konusunda tatilin keyfini katlamada etkili olacaktır. Erkek bireylere özel tasarlanan erkek havlu modelleri tatillerde, havuz veya kumsal kullanımına uygun olarak özellikle tasarlanmaktadır.

Farklı renk ve modellere sahip olan bu havlular her tarza ve bütçeye hitap edecek şekilde üretilmektedir. Deniz havluları doğal olarak suyu çekmeleri için tasarlanmıştır. Bu nedenle yumuşak dokulu bir kumaşa sahip olmaktadır. Erkekler için tasarlanmış olan yazılı, desenli ya da farklı renklerde ürünler bulunmaktadır.

Havlu modelleri arasından kişinin kendi tarzına uygun bir seçim yapması mümkün olmaktadır. Erkek havlu çeşitleri arasında mavi, beyaz, kırmızı, sarı gibi farklı renk sıkalası bulunmaktadır. Bu renkler arasından tek renk dışında karışık renkli çeşitler de yer almaktadır. Her tarza ve zevke uygun seçim yapılması mümkündür. Böylelikle tatilinizde sizi temsil edecek havluyu bulabilirsiniz.

Erkek Havlu Modelleri 

Erkek bireyler için tasarlanmış havlu modelleri oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır. Renkle birlikte desen olarak da çeşitlenen bu erkek havlu tasarımları oldukça yumuşak dokulu bir yapıya sahiptir. Kumaşların yumuşak dokulu olması, aynı zamanda kullanım açısından da oldukça konforlu bir etki vermektedir.

Erkek deniz havlu modelleri arasında ilk olarak farklı desenler dikkat çeker. En fazla tercih edilen havlu modelleri arasında futbol takımlı havlular ve hayvan figürlü çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda daha sade modeller için çizgili havlular tercih edilmektedir.

Bu havlular, yatay ya da dikey çizgilerden oluşabilmektedir. Bununla birlikte farklı renklere sahiptir. Çok tercih edilen bir diğer model ise yazılı havlu çeşitleridir. Yazı desenli havluların üzerinde genellikle şehir isimleri ya da trend cümleler yer almaktadır.

Erkek Havlu Renkleri

Erkek havluları renkleri ve desenleri açısından fa farklılık göstermektedir. Özellikle renkler her tarza ve tatil kıyafetlerine uyumlu olarak tercih edilebilir. Deniz havluları yalnızca denizlerde değil havuz günlerinde de pratik bir kullanıma sahiptir. Kurulanma ihtiyacı duyulduğu zaman renkli erkek havlu seçeneklerinden yardım alabilirsiniz.

Renkler arasında trend olan kırmızı, mavi, sarı, siyah gibi klasik renklerin yanı sıra mor, lacivert gibi farklı renklerde seçilebilir. Sade bir tarza sahip olan kişiler için klasik desenler tercih edilebilir. Düz renkli deniz havlular genellikle sade modeller arasında yer alır.

Plaj Havluları 

Tatiller, yaz aylarını daha özel kılan aktivitelerden biridir. Deniz ve havuz gibi tatillerde bize eşlik eden havlular oldukça önemlidir. Yaz mevsimlerinde adeta bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkan deniz havluları kadınlarda olduğu gibi erkek bireyler için de özenle üretilmektedir.

Havlu tercih ederken ürünün boyutu ve kumaşın kalitesi önem arz etmektedir. Bu gibi kriterlere bakmak ideal bir seçim için yeterli olacaktır. Orta boy bir deniz havlusu boyut olarak işinizi görecektir. Aynı zamanda kumaş kalitesi bakımından pamuklu yumuşak kumaşlar tercih edilebilir. Böylelikle daha uzun ömürlü havlular tercih etmiş olursunuz.

Erkek Havlu Çeşitleri Nelerdir? 

Farklı alanlarda kullanılan birçok erkek havlu çeşidi bulunmaktadır. Boyutlarına, dokusuna ve de üretim malzemesine göre kullanılan bu çeşitler yüz havlusu, el havlusu, banyo havlusu, spor havlusu ve plaj havlusu olarak sınıflandırılabilir. Kaliteli havlu çeşitleri genellikle bazı ortak özelliklere sahip olmaktadır.

Genel olarak pamuk, keten, polyester ve mikrofiber malzemeler havlu üretimde tercih edilmektedir. Spor erkek havlu fiyatları da havlu üretiminde tercih edilen malzemelere göre değişkenlik gösterir. Dolayısıyla havlu tercih ederken üretilmiş olduğu malzemenin mutlaka göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Mikrofiber Erkek Havlular

Yoğun antrenmanların ve spor günlerinin olmazsa olmazı havlular kişinin cildindeki teri emer ve daha kolay hareket etmeye olanak tanır. Aynı zamanda farklı renk ve boyutlarda karşımıza çıkan spor havluları genel olarak pamuk, polyester ve mikrofiber malzemelerden üretilmektedir.

Süper emici özelliğiyle birlikte mikrofiber havlu çeşitleri daha fazla öne çıkar. Spor yaparken kullanılan havlu, mutlaka kişinin konfor amacına da hizmet etmelidir. İdeal bir spor havlusu vücuttaki ve saçlardaki teri emer ve kişinin daha rahat hissetmesini sağlar.

Dolayısıyla mikrofiber havlular bu konuda en uygun havlu çeşididir. Aynı zamanda canlı renk ve desenlere sahip olan kaliteli bir mikrofiber erkek havlu tercih ederek antrenmanlarda ve sporda kendinizi daha motive hale getirebilirsiniz.

Erkek Havlu Fiyatları Nelerdir? 

Erkek havlu fiyatları genel olarak aynı skala üzerinde farklılık gösterebilmektedir. Fiyatlar üzerinde rakam oynatan faktörler ise kumaş ve havlunun boyutu olarak ele almak mümkündür. Erkek havlu çeşitlerinin geniş ürün yelpazesine sahip olması nedeniyle her bütçeye uygun erkek havlu fiyatları bulmak mümkündür.

Bu fiyat aralığında seçimi yapmak da sizlere kalmaktadır. Bütçenize en uygun erkek havlu çeşidini seçebilir ve ister tatil, ister spor isterseniz de günlük yaşamınızı konforlu hale getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.