x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Hızlı Kargo
351,49 TL
369,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
717,40 TL
844,00 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
717,40 TL
844,00 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
717,40 TL
844,00 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
723,78 TL
851,50 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
446,49 TL
469,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
351,49 TL
369,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
723,78 TL
851,50 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
723,78 TL
851,50 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
560,58 TL
659,50 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
560,58 TL
659,50 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
560,58 TL
659,50 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
560,58 TL
659,50 TL
%15 indirim


Bir kadın için vazgeçilmez en önemli eşyalar içerisinde şüphesiz çanta gelir. Sonuçta erkeklere göre kadınların günlük hayatta taşıdıkları eşyalar çok daha fazladır. Hal böyle olunca rahat ve konforlu bir şekilde eşyaları taşımak doğru bir çanta seçimi ile gerçekleşir. Aynı zamanda değişik model, renk ve desenler eşliğinde şık bir görüntü vermesi de büyük önem arz eder.

Diğer yandan pratik çözümleri, işlevsel kullanımı ile farklı özelliklere sahip olması önemlidir. Kredi kartları, paralar, anahtarlar, özel eşyalar ve daha birçok eşyayı taşıma imkanı verir. Bu konuda birbirinden farklı ve kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış kadın cüzdan çeşitleri arasından kategori bünyesinde tercih yapabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi Altında Kadın Cüzdan Modelleri

Renk ve model tasarımının yanı sıra kullanışlı olması kapsamında pek çok farklı kadın cüzdan modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu cüzdanlar kullanım alanı, kişisel istekler ve amaca uygun şekilde tercih olanağı tanımaktadır. Günlük yaşamı kolaylaştırmak ve ayrıca kıyafetlerle güzel bir kombin yaratmak için birçok farklı çanta çeşidi öne çıkar.

Boyutları, tasarımı, iç ve dış cep detayları ile farklı cüzdan seçenekleri bulunmaktadır. Kartvizit kısımları, fermuarlı bölümler, para yerleştirme bölümleri ve daha birçok kısmıyla artık farklı cüzdan seçenekleri tercih imkanı tanıyor. Bu konuda birbirinden şık tasarım ile hazırlanmış ve oldukça fonksiyonel cüzdan çeşitlerini kategori üzerinden elde edebilirsiniz.

Her Tarzda Uygun Kadın Cüzdan Çeşitleri

Elbette fonksiyonel yapısının yanı sıra tasarım açısından şık bir görüntü sunması çok önemlidir. Bu konuda ise birbirinden farklı kadın cüzdan çeşitlerinin olduğunu söylemek mümkündür. Dikdörtgen modeller, kare çeşitler ve daha birçok şekil üzerinden tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Çıtçıtlı modeller, düğmeli tasarımlar, fermuar detayları ve daha birçok tasarım üzerinden ürünler yer alıyor.

Aynı zamanda otomatik mekanizmalı cüzdan modelleri yine daha kullanışlı bir yapı sunmaktadır. Üstelik günümüzde artık cep telefonu ya da pasaport yerleştirmek için de tasarıma sahip cüzdanlar bulunuyor. Kullanım amacınıza ve tarzınıza bağlı olarak seçim konusunda çok uygun kadın cüzdan fiyatları arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanışlı Yapısıyla Kadın Cüzdanları 

Gün içerisinde dışarıda dolaşırken çok fazla eşyanın kullanılması sebebiyle kadınlar için cüzdan modellerinin kullanışlı olması gerekir. Hem iç hem de dış tasarımında fonksiyonel yapısı olması önemlidir. Aynı zamanda rahatça açılıp kapanması, cepte veya çanta içerisinde rahatlıkla taşınması büyük önem arz eder.

Tüm bunları taşıyan birçok farklı fonksiyonel detayı bulunan kadın cüzdan çeşitleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Dışarıda dolaşırken günlük ihtiyaçları karşılayacak detaylar kredi kartları, banka kartları, nüfus kimliği, pasaport, anahtar ve daha birçok eşyanın rahatlıkla yerleştirmesine olanak vermektedir.

Özellikle kartvizit kısımları hem dış hem de iç bölümde bulunarak, hemen kartlarını rahatlıkla kullanması olarak sağlıyor. Tabii açma kapatma bölümünün çıtçıtlı veya düğmeli olması ile cırt cırtlı seçenekler gibi birçok model yapısı altında tercih olanağı bulunmaktadır.

Her Zevke Hitap Eden Kadın Cüzdan Modelleri

Her kadını kendi zevkine uygun şekilde seçim yapabileceği günümüzde birçok farklı cüzdan çeşidi bulunuyor. Kullanışlı olması, tarzı en iyi biçimde hitap edecek görsele sahip olması gibi farklı ayrıcalıklar sağlamaktadır. Bu konuda geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, aynı zamanda üzerindeki etkileyici desenleri doğrultusunda seçim yapmak mümkündür.

Diğer yandan önemli markaların amblemleri ve armaları eşliğinde de hoş çantalar yer almaktadır. Farklı desenler, çizgiler ve asimetrik görüntüleri eşliğinde keyifli biçimde kullanılabilir. Bu konuda kategori bünyesinde tercih edebileceğiniz birçok şık kadın cüzdan modelleri bulunmaktadır.
 
Uygun Kadın Cüzdan Fiyatları
 
Bütçenizi zorlamayacak şekilde sunulmuş olan kadın cüzdan fiyatları arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda kişisel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde birçok farklı cüzdan modeli bulunmaktadır. Aynı zamanda kaliteli malzemesi, şık tasarımı ve her yerde kullanım imkanı doğrultusunda tercih edebileceğiniz modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Bunu yaparken bütçenizi zorlamadığı için birden fazla sipariş oluşturmanız mümkündür.

Çok amaçlı bölmeleri, kartvizit kısımları, fermuar tasarımları ve eşyaların rahatlıkla yerleştirilmesi adına birçok farklı cüzdan bulunmaktadır. Aynı zamanda dokunduğunuz zaman yumuşaklığını hissedebileceğiniz ve esnek yapıya sahip dayanıklı cüzdanlar, uzun yıllar güvenle kullanmanıza olanak tanıyacak. Klips yapısı ile birlikte kolayca açabileceğiniz farklı modellerde kullanışlı bir yapı sunmaktadır.

Kaliteli Malzeme Yapısı Eşliğinde Kadın Cüzdanları

Dayanıklı ve kaliteli malzeme yapısı altında kadın cüzdan üretimi oldukça önemlidir. Çünkü gün içerisinde devamlı kullanıldığı için yıpranmaması ve uzun yıllar değerlendirilmesi gerekir. Bu konuda deri kalitesi başta olmak üzere süet veya pek çok farklı özel malzeme yapısı altında cüzdanları bulunmaktadır. Aynı zamanda klips bölümü, çıtçıtlı, cırt cırtlı veya düğmeli tasarımları dayanıklılığı ile rahatlıkla değerlendirilebilir.

Esnek yapısı sayesinde cepte veya çanta içerisinde rahatça taşınabilir. Aynı zamanda kartvizit bölümü ve para kısmı ile birlikte tüm bölmeleri kaliteli üretim altında hazırlanmaktadır. Böylece sağlıklı ve güvenli bir şekilde cüzdanı her yerde kullanma şansı elde edebilir. Bu konuda özel üretim kaliteli malzeme yapısı altında pek çok farklı kadın cüzdanı kategori bünyesinde yer alıyor.

Farklı Renk Seçenekleriyle Kadın Cüzdan Modelleri

Her isteğe uygun şekilde günümüzde geniş renk yelpazesi altında kadın cüzdan modelleri bulunmaktadır. Özellikle parlak ve mat renklerin bu konuda daha fazla tercih edildiğini söylemek mümkündür. Bu durum hem beyaz hem de siyah renkli mat ve parlak renkler üzerinden öne çıkabilir. Tabii turuncu, mor ve mürdüm renklerin dışında pek çok değişik renk seçeneği de tercih edilmektedir.

Genelde daha göz alıcı ve şık tasarıma sahip açık renklerin sevildiğini söylemek mümkündür. Kahvenin değişik tonları veya kırmızının hoş rengi ile güzel bir deneyim elde etme şansı yakalanabilir. Tabii aynı zamanda kıyafete ve gidilecek yere bağlı olarak da farklı renkler üzerinden seçim yapmak mümkün.

Fonksiyonel Yapısıyla Kadın Cüzdanları

Fonksiyonel yapısı üzerinden kadın cüzdanları büyük önem arz eder. Çok farklı eşyayı tek seferde sığdırmak ve kolay bir şekilde kullanmak gerekir. Aynı zamanda bir eşyaya ihtiyaç duyulduğunda cüzdan içerisinde kolayca bulmak ve hemen çıkarmak önemlidir.

Bu konuda işlevsel yapıya sahip iç ve dış bölmeleri ile birçok farklı kadın cüzdanı bulunmaktadır. Kendi zevkinize uygun bir şekilde ve ihtiyaçlarınıza göre bu cüzdanlar arasında tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli malzeme yapısı altında ve çok uygun kadın cüzdan fiyatları doğrultusunda seçim yapmanız mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.