x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Hızlı Kargo
299,99 TL
Hızlı Kargo
237,49 TL
249,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
349,99 TL


Farklı malzemelerden değişik tasarımlarda hazırlanan kadın kemer kıyafetlerin vazgeçilmez aksesuar parçalarıdır. Sadece aksesuar değil aynı zamanda tamamlayıcı olarak kıyafetlerin daha şık görünmesine imkan verir. Bu durum hem giysileri toparlaması hem de görsel açıdan kombin yaratmasıyla mümkün olur.

Göz alıcı ve ışık tasarım ile tamamlayıcı bir eşya olarak öne çıkan kemerler, aynı zamanda pek çok aksesuar tasarımı ile bütünleşmektedir. Bunlar içerisinde tokalı veya taşlı ile simli gibi değişik süslemeler üzerinden ele alınır. Aynı zamanda farklı model ve renk yelpazesi ile hoş bir görüntü sağlayan kemerler kategori bünyesinde yer alıyor.
 
En Şık Kadın Kemer Modelleri
 
Çok farklı malzeme yapısı üzerinden üretimi sağlanan birbirinden şık kadın kemer modelleri içerisinden tercih gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar içerisinde örgü modeller, deri tasarımlar ya da kumaş seçenekleri altında seçim olanağı bulunuyor. Her biri dayanıklı ve kaliteli malzeme yapısı altında uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Tokalı ince kemer modelleri, yine tokalı köprülü tasarımlar, zincirli modeller, basic tasarım gibi daha birçok seçenek arasından tercih gerçekleştirmek mümkündür. Üstelik lastikli ve korse tasarımı altında hazırlanmış kemer çeşitleri de bulunmaktadır. Değişik renk tasarımları, farklı aksesuarları eşliğinde bütünleşmiş harika kemerleri kategori üzerinden tercih edebilirsiniz.

Her Kıyafete Uyumlu Kadın Kemerleri

İşlevsel açıdan kemerlerin özellik sunmasının yanı sıra elbette kıyafetlere uyumlu olması çok önemlidir. Giysilerin tasarımı, yapısı ve rengi ile beraber modeline uygun şekilde kombin yaratması gerekir. Örneğin günlük yaşamda kullanım için kalın kemer çeşitleri, elbise veya pantolonlarla uyumlu şekilde tercih edebilir. Daha zarif ve etkileyici bir görüntü için abiye ve benzeri gibi kıyafetler adına ince kemerler ön plana çıkar.

Tabii her kadının kendi yaşam tarzına uyumlu klasik veya standartların dışında aykırı modeller arasından da seçim gerçekleştirmek mümkündür. Böylece geniş renk yelpazesi altında seçim yaparak güzel bir kombin yaratılabilir. Üstelik bu konuda birden fazla seçeneği tercih etmek için çok uygun kadın kemer fiyatları bulunmaktadır.

Her Kadının Tarzını Yansıtacağı Kadın Kemer Çeşitleri
 
Her kadının kendi zevki ve tarzı bulunması ile buna uygun şekilde değişik kemer seçenekleri ve yer almaktadır. Örneğin sade ve klasik seçenekleri tercih edebilir ya da tokalı ve taşlı modelleri değerlendirebilirsiniz.

Kuşaklı seçenek yapısının yanı sıra ayrıca üzeri değişik aksesuarlarla bezenmiş olan modelleri ele almak mümkün. Altın veya gümüş detaylı seçenekler, zincirli modeller ve işlemeli seçenekler yer almaktadır. Önemli markaların kemer üzerine işlemesi ile isminin bulunduğu tasarımlar daha zengin ve karizmatik bir etki oluşturuyor.

Tabii kalın ve ince yapısına bağlı olarak kıyafete göre yine her kadın kendi tarzını oluşturabilir. Bu konuda kategori içerisinde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak birbirinden farklı kadın kemer çeşitleri arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Renk Yelpazesiyle Kadın Kemer Modelleri

Genişlik yelpazesi altında pek çok farklı seçenek ile harika kadın kemer modelleri içerisinden tercih gerçekleştirebilirsiniz. Kendi kıyafetinizin rengi ve aynı zamanda ten renginize uyumlu şekilde seçim sağlamanız mümkün. Bununla birlikte kapalı veya açık mekanlar, güneşli veya güneşsiz zamanlar ve mevsime bağlı olarak seçim yapmak mümkündür.

Aksesuarlı modeller içerisinde genelde beyaz renk çok fazla tercih edilir. Söz konusu klasik modelleri olduğunda ise koyu renklerin ilgi çektiğini söylemek mümkündür. Diğer yandan koyu kıyafetler için kahverengi tonları tercih edilebilir.

Retro ve vintage modeller de yine eskitme tarzıyla hoş bir görüntü sağlamaktadır. Aynı zamanda kot pantolonlar için daha açık renkler kapsamında kırmızı, mavi, yeşil gibi daha birçok değişik renk doğrultusunda seçim yapmak mümkündür.

Uygun Kadın Kemer Fiyatları

Dünya çapında önemli markalar eşliğinde kaliteli malzeme ile hazırlanmış kadın kemer çeşitlerine uygun fiyatlar altında tercih edebilirsiniz. Böylece bütçenize uyum sağlayan kadın kemer fiyatları sayesinde birden fazla kemeri sipariş etmeniz mümkün. Bu da değişik kıyafetlerle ve farklı mekanlara giderken, amaca uygun şekilde seçim şansı tanımaktadır.

Farklı renk modelleri, değişik desenler, harika aksesuarlar ve her bele uygun boyutları arasında seçim yapabilirsiniz. Özellikle yeni sezon modeller harika metal toka çeşitleri, zincir tasarımları ve minimalist modelleri arasından seçim olanağı tanıyor. Her ihtiyaca bağlı olarak keyifli bir tercih gerçekleştirebilir ve bu kemerleri kullanabilirsiniz.
 
Kaliteli Malzeme Yapısına Sahip Kadın Kemerleri
 
Kemerler birçok amaç altında günümüzde hem kadın hem de erkekler açısından kullanır. Özellikle kıyafeti toplaması ve rahat bir şekilde dışarı çıkmak için önemli yer taşır. Bunun dışında ayrıca kemerler tasarım itibariyle güzel bir aksesuar olarak da değerlendirilir.

Kıyafette bir kombin yaratarak tamamlayıcı unsur haline gelirler. Tabii tüm bunları karşılarken mutlaka malzeme kalitesi önemli yer taşımaktadır. Buna etkili biçimde sağlayan özel malzeme yapısı altında hazırlanmış kaliteli kadın kemer çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Deri kalitesi, süet tasarımı, kumaş ve polyester gibi pek çok seçenek doğrultusunda ürünler bulunuyor. Her biri özel iplikleri ve detaylı işlemesi eşliğinde hem şık bir görüntü sunuyor hem de uzun yıllar dayanıklılığıyla kullanım imkanı veriyor.

Kadın Kemer Çeşidi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok değişik unsuru ele almak suretiyle kadın kemer modelleri arasında seçim yapmak gerekir. Öncelik olarak her kadın kendi bedelini uyumlu şekilde seçim yapmalıdır. Özellikle kemerin deliklerine bakarak kullanışlı olup olmadığına dikkat edilmelidir. Beden ve kiloya uyumlu olmasının yanı sıra konforlu ve kullanışlı şekilde değerlendirilmesi gerekir.

Aynı zamanda renk ve model yapısı altında her kıyafete uyumlu şekilde kombin yaratması çok önemlidir. Tabii malzeme kalitesi şüphesiz her daim dayanıklı bir etki oluşturmalıdır. Diğer yandan dışarıdan bakıldığında zengin, havalı ve şık bir görüntüyü malzeme kalitesi üzerinden göstermelidir. Genel çerçevede bunlara dikkat ederek güzel bir görüntü altında Kemer çeşidini tercih etmek mümkün.

Yeni Sezon Özel Tasarım Kadın Kemer Modelleri

Kadınlar için kemerler vazgeçilmez en önemli aksesuar ve tamamlayıcı eşya olarak öne çıkar. Bu konuda yeni sezon itibariyle ise birbirinden şık tasarımlar renk ve model yapısı altında keyifli tercih olanağı tanıyor. Her zevke hitap edecek renk tasarımları, farklı model ve desen çeşitleri ile etkileyici kombinler yaratma imkanı tanımaktadır.

Aynı zamanda birden fazla seçeneği tercih etmek için çok uygun kadın kemer fiyatları kapsamında seçim yapılabilir. Kategori bünyesinde önemli markaların şık tasarımı altında hazırlanmış harika kemer modelleri bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.