x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.044,99 TL
1.099,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Freya Ink Gold Denım Kadın Jean Gömlek 122748-23171
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim


Kadın giyim kategorileri içerisinde jean gömlek modelleri en popüler ürünlerden biridir. Hazırlanan jean gömlek tasarımları spor şıklığı oluşturmaktadır. Son zamanların en beğenilen renkleri ile kadın jean gömlek modelleri büyük bir yankı uyandırmaktadır. Çıtçıtlı ve düğmeli şekilde tasarlanan bu gömlek modelleri ile şık kombinler oluşturmak mümkündür. Hazırlanan her bir kombin görsel anlamda da yenilik sunmaktadır.

Kadın jean gömlek modelleri tasarım bakımından en çarpıcı örnekler içermektedir. Sitemiz kategorilerinde her tarza göre bir gömlek modeli hazırlanmıştır. Kadın jean gömlek modelleri ile fark yaratmak isteyen kişiler dilediği kombini bu gömlekleri kullanarak hazırlamaktadır. Başka bir deyişle hem spor hem de şık kombinler için tercih edilen gömleklerin modeli de büyük önem taşımaktadır.

Son zamanların modasına uygun tasarımlar ile hazırlanan kadın gömlek modellerinde yaka kısmı taşlı ve nakış işlemeli ürünler dikkat çekmektedir. Hem açık hem de koyu renk kullanımı ile birden fazla ürün hazır hale getirilmektedir. Yeni sezonun en beğenilen örneklerine ulaşmak isteyen kişiler siteye giriş yaparak alışverişe başlamaktadır.

Kadın Jean Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Kadın jean gömlek modası eskimeyen tarzlardan biridir. Oldukça fazla kişinin tercih ettiği bu modeller son zamanın modasını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Jean gömlek modellerinde bu sezon salaş kesim modası yaygın şekilde tercih ediliyor. Üstelik büyük cep detayları ile hazırlanan jean gömlekler tarzını net olarak göstermektedir.

Her bir model gömlek yakası ve hakim yaka detayları ile göz kamaştırmaktadır. Tarza uygun yeni ürünler sunan sitemiz kategoriler altında pek çok seçenek hazırlamaktadır. Kadın jean gömlek fiyatları ürüne göre farklılık göstermektedir.

Kadın jean gömlek fiyatları son zamanların en uygun fiyat seçenekleri ile sitemizde yer almaktadır. Ürünlerin tamamı kaliteli dikim ve malzemelerden üretilmektedir. Üstelik kadın jean gömlek fiyatları üzerinden hızlı sipariş vermek de mümkün hale gelmektedir. Kategorilerde şıklık yarışı oluşturan bu gömlekler sezonun en önemli parçaları olarak bilinir.

Tüm parça seçimlerinde estetik görünüm oluşmaktadır. Tamamı kaliteli malzeme kullanımı ile hazırlanan bu parçalar sezonun en görsel ürünleridir. Üstelik birbirinden farklı renk seçenekleri ile seçim daha avantajlı hale gelmektedir.

Kadın Jean Gömlek Modellerinde Renk Seçenekleri

Kadın jean gömlek modellerinin tamamında birbirinden farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Açık ve koyu renk önerilerinin yanı sıra beyaz renk de jean gömleklerin olmazsa olmaz ürünlerinden biri haline gelmiştir. Her bir ürün tasarım bakımından estetik görünüme sahiptir.

Spor şıklığını üzerinde taşımak isteyen kişiler de bu gömlekleri tercih etmektedir. Hem uzun hem de kısa kadın jean gömlek modelleri bu sezonun olmazsa olmaz ürünleri olarak gösterilmiştir. Tamamı kaliteli dikim ürünler ile tasarlanan bu gömlekler kadın jean gömlek modelleri kategorisinde satışa çıkarılmıştır.

Kaliteli Dikim Kadın Jean Gömlek Modelleri

Kaliteli dikim kadın jean gömlek çeşitleri ile pek çok kişi kendi tarzını bulmaktadır. Hazırlanan ürünler son sezonun en beğenilen tarzına sahip gömlek modelleridir. Üstelik bu gömleklerin şekli ve formu bedeni ince ve uzun gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Hepsi kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu gömlek modelleri de sezon boyunca çarpıcı bir görünüm sunmaktadır. Kategoriler altında hazırlanan bu gömlek modelleri hem şık hem de estetik tarz oluşturmaktadır. Sezonun en beğenilen ve dikkat çeken gömlek modelleri de sitemiz alt kategorilerinde yer almaktadır.

Yeni Sezonun En Çarpıcı Gömlek Modelleri

Yeni sezonun en çarpıcı gömlek modelleri yaka kısmında ince taş detayları bulunan ürünlerdir. Aynı zamanda gömlek alt uç kısmında bulunan zincir detayları da hem gotik hem de estetik tarzı bir araya getirmektedir. Sezon boyunca çok fazla kişi bu gömlek modellerini satın alarak tarzını net olarak göstermektedir.

Kombin hazırlama sürecinde bu ürünleri tercih eden kişiler yeni sezona uygun görünüm kazanmaktadır. Üstelik çarpıcı gömlek modellerinin uzunluğu da yapılacak kombinlerin tarzını belirlemeye yardımcı olmaktadır. Her tarza ürün çeşidi sitemizde yer almaktadır.

Düğme Detaylı Kadın Jean Gömlek Model Seçenekleri

Düğme detaylı kadın jean gömlek modellerinin tamamı sitemiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. Ürün seçenekleri hem kaliteli hem de tarza yönelik bir çeşit oluşturmaktadır. Birbirinden farklı renk seçenekleri de kombin oluşturma aşamasında kişilere yardımcı olmaktadır.

Tamamı boydan boya düğme detayları ile hazırlanan jean gömlekler kumaş pantolonlar ile beraber kombinlenmektedir. Özellikle ofis ortamları için spor şık gömlek alışverişi yapmak isteyen kişiler bu jean gömlek modellerine yönelmektedir. Bu gömleklerde çıtçıt detayları da yer almaktadır.

Spor Kombinlerin Vazgeçilmez Ürünleri Kadın Jean Gömlek

Spor kombinlerin vazgeçilmez ürünlerinden olan jean kadın gömlek çeşitleri yeni sezonu baştan aşağı değiştirmektedir. Ürünlerin tamamı kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca kombinlenmeye devam etmektedir.

Spor kombinlerin vazgeçilmez ürünlerinden olan kadın jean gömlek seçenekleri de salaş kesim pantolonlar, kumaş pantolonlar ve mom jean pantolonlar ile beraber kullanılmaktadır. Hazırlanan her bir kombin sezonun modasını ve tarzını yansıtmaktadır. Renk seçenekleri sayesinde yapılacak seçimler de daha kaliteli boyuta taşınmaktadır.

Tarzı İle Konuşturan Nakış İşleme Detaylı Jean Gömlekler

Tarzı ile en çok konuşulan gömlek modellerinden biri nakış işleme detaylı ürünlerdir. Bu ürünlerin tamamında kullanılan renkler de geçişli bir görünüm oluşturmaktadır. Farklı renk ve tasarım içeren bu nakışlı jean gömlek modelleri pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Görünümü baştan aşağı yenileyen gömleklerde mom jean modası da yaygın olarak kullanılır. Her bir parça özenle seçilerek kombin formunu kazanmaktadır. Aynı zamanda bu gömlek modellerinde bel oyuntusu da eşsiz bir tarz yaratmaktadır. Kişiler bu gömlek modelleri ile daha ince ve daha uzun fiziğe sahip olmaktadır.

Modern Kombin Önerileri İle Kadın Jean Gömlek

Modern kombin önerilerinde jean gömlek ve beyaz kumaş pantolon modelleri tercih edilmektedir. Her iki parça birbiriyle son derece uyumlu ve estetik görünüme sahiptir. Ürünlerin kalitesi ve duruşu da fiziği daha iyi bir forma sokmaktadır.

Her Bedene Uyum Sağlayan Kadın Jean Gömlek Modelleri

Her bedene uyum sağlayan kadın jean gömlek modellerinde koyu renk jean kumaş ürünler öne çıkmaktadır. Tasarım açısından şıklık oluşturan bu parçalar sezon boyunca oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerin kesimleri ve duruşu da özel şekilde hazırlanmıştır. Tüm parçalar sezon boyunca adeta yenilik sunmaktadır. Beden seçenekleri de sitemizde yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.