x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
569,99 TL
599,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
474,99 TL
499,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
379,99 TL
399,99 TL
%5 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Koyu Lacivert Erkek Cüzdan 0910636-70500
Hızlı Kargo
379,99 TL
449,99 TL
%16 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Kahverengi Erkek Cüzdan 091857-70230
Hızlı Kargo
379,99 TL
399,99 TL
%5 indirim
TÜKENDİ
Puma - Puma Phase Wallet Erkek Cüzdan 07995101
Hızlı Kargo
254,92 TL
299,90 TL
%15 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Siyah Erkek Cüzdan 0911031-900
Hızlı Kargo
313,49 TL
329,99 TL
%5 indirim


Erkekler için vazgeçilmez en önemli aksesuar seçenekleri içerisinde cüzdan öne çıkar. Tabii sadece aksesuar değil aynı zamanda ehliyet, nüfus cüzdanı, para ve benzeri pek çok eşyanın saklandığı en önemli üründür. Diğer yandan tasarımı ve şıklığı ile birlikte erkeksi etkiyi en iyi biçimde yaratan ürünlerden biridir. Bu yönüyle her sene yeni sezon kapsamında birbirinden şık tasarımları altında erkek cüzdan modelleri öne çıkmaktadır.

Süet modeller, deri tasarımlar ve daha birçok değişik model yapısı altında seçim şansı bulunuyor. Tabii fonksiyonel yapısı, kullanışlı olması ve şıklığı ile seçim yapmak önemlidir. Giysilerin farklı ceplerinde rahatlıkla taşınabilecek ve kolay kullanım imkanı sağlayacak birçok farklı cüzdan kategori bünyesinde yer almaktadır.

Yeni Sezon Erkek Cüzdan Modelleri

Cüzdanlar günümüzde birçok farklı boy ve tasarım açısından öne çıkmaktadır. Bunların içerisinde çıtçıtlı modeller, fermuarlı tasarımlar, sadece kartlık seçenekleri gibi birçok örnek öne çıkar. Aynı zamanda tasarım açısından dikdörtgen, kare veya daha birçok görüntü altında erkek cüzdan modelleri bulunur. Aynı zamanda klasik tasarımlar minimalist yaklaşımda hazırlanırken, sportif modeller önemli markalar altında amblemi ile öne çıkar.

Bu konuda şık tasarıma altında ve kolay yapısıyla deri tasarımlar ön plana çıkar. Daha çok siyah ve kahverenginin değişik tonları ile tercih edilen bir üründür. Aynı zamanda çıtçıtlı modeller, sportif tasarımlar ve fermuarlı seçenekler öne çıkar. Pek çok değişik renk yelpazesi ve kumaş tasarımına uygun şekilde, yeni sezon erkek cüzdanlar kategori bünyesinde yer almaktadır.

Kullanım Alanına Göre Erkek Cüzdan Modelleri

Elbette kullanım alanına bağlı olarak günümüzde birçok farklı erkek cüzdan modeli öne çıkar. Örneğin daha klasik tasarımla siyah renkli dikdörtgen çeşitler iş amaçlı değerlendirilir. Sportif olarak ise dünya çapında önemli spor markaları eşliğinde açık renkli seçenekler yer almaktadır. Bunlar ise günlük hayatın içerisinde kullanılan cüzdan modelleridir.

Tabii korunaklı ve çıtçıtlı benzerin modeller, kalabalık alanlarda güvenlik amaçlı önemli yer taşır. Kullanım alanına bağlı şekilde birçok farklı model kategori bünyesinde yer almaktadır. Üstelik çok uygun erkek cüzdan fiyatları sayesinde birden fazla seçeneği tercih ederek değişik yerlerde keyifle kullanma şansını elde edebilirsiniz.

Kullanılacak Eşyaya Uygun Erkek Cüzdan Çeşitleri

Her erkeğin elbette cüzdanında taşıdı eşyalar değişkenlik gösterebilir. Tabii burada kredi kartları, banka kartları, para ve ehliyet ile nüfus kimlikler ortak şekilde öne çıkar. Bunun dışında bozuk paralar, anahtarlar, daha birçok değişik evrak ve benzeri kağıtlar da cüzdanlarda taşınabilir. Hal böyle olunca iç tasarımı birçok farklı cep detayı ile öne çıkan erkek cüzdan modelleri bulunmaktadır.

Bu modeller iç kısımda para kısmı başta olmak üzere düğmeli bozukluk kısmı ve özel kart sistemi dahilinde hazırlanmaktadır. Bu konuda ise değerlendirilecek eşyaya bağlı olarak birçok değişik seçenek yer almaktadır. Kategori üzerinden kullanacağınız eşyaya bağlı olarak ve kişisel tercihinize göre seçim yapabilirsiniz.

Erkek Cüzdanı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Birçok değişik parametreye dikkat etmek suretiyle erkek cüzdan modelleri tercih edilebilir. Bu konuda özellikle kapasitesi, fonksiyonel yapısı ve kullanılabilir olması en önemli hususlar içerisinde bulunur. Tabii aynı zamanda nasıl taşınacağına bağlı olarak büyüklüğü üzerinden de ürünleri ele almak mümkün. Özellikle olabildiğince iç ve dış göz seçenekleri önemli yer taşır.

Böylece rahatlıkla kredi kartları ve para ile benzeri eşyaları taşıma şansı elde edilir. Bunun yanı sıra malzeme kalitesi özel kumaş yapısı altında dayanıklı olmalıdır. Dış aksesuar cepleri, çıtçıt modeli ve fermuar tasarımı gibi birçok seçenek arasına tercih yapılabilir. Elbette kullanılacak eşyalara bağlı olarak da yine cüzdan seçimi yapmak mümkündür.

Uygun Erkek Cüzdan Fiyatları

Birbirinden değişik tasarımlar altında günümüzde harika erkek cüzdan modelleri bulunmaktadır. Kişisel isteklere bağlı olarak seçimin yanı sıra, kullanışlı ve fonksiyonel tasarımı eşliğinde rahatlıkla değerlendirilir. Aynı zamanda kaliteli kumaş yapısı ile birlikte uzun yıllar değerlendirme olanağı bulunmaktadır.

Bu konuda her zevke hitap edecek ve her amaç altında değerlendirecek çok uygun erkek cüzdan fiyatları doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Böylece bütçenize göre birden fazla seçeneği tercih ederek değişik zamanlarda farklı cüzdanları kullanmanız mümkün. Üstelik kaliteli malzeme yapısı ve fonksiyonel tasarımı ile keyifli ve rahat bir kullanım olanağı veren cüzdanlar yer almaktadır.

Kişisel İsteklere Uygun Erkek Cüzdanları

Bireysel olarak kişisel zevklere bağlı şekilde seçim olanağı veren birçok farklı erkek cüzdan çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar kişinin kendi stilini ve tarzını ortaya çıkarmak adına özel fırsatlar tanıyor. Hem arka hem de yan cepte veya gömlek cebinde değerlendirilecek farklı boyutlarda ürünler yer almaktadır. Aynı zamanda deri kalitesinin klasik tasarımıyla birleşmiş ağırbaşlı ürünler tercih edebilir.

Özellikle de iş alanlarında veya pek çok özel davet ve organizasyonlarda kullanılabilir. Daha özgürlükçü ve sportif bir anlayışa sahip erkekler için de yine buna uygun pek çok farklı cüzdan çeşidi bulunmaktadır. Kişisel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz birçok şık tasarım altındaki erkek cüzdan modelleri çeşitlerinden tercih edebilirsiniz.
 
Kaliteli Yapısıyla Erkek Cüzdanlar
 
Söz konusu cüzdan modelleri olduğu zaman kaliteli malzeme yapısına sahip olması çok önemlidir. Sonuçta başta para ve kartlar olmak üzere pek çok değerli eşyayı taşır. Bu sebepten dolayı genelde deri kalitesi başta olmak üzere farklı kumaş yapılarıyla Kaliteyi sunan cüzdanlar tercih edilmektedir.

Aynı zamanda çıtçıtlı modeller, düğmeli tasarımlar ve fermuarlı seçeneklerde yine koruma amaçlı önemli olanak tanımaktadır. Bunu değerlendirmek için ise kategori bünyesinde en kaliteli ve özel yapı altında hazırlanmış cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. Üstelik bu Kaliteyi aynı zamanda çok uygun erkek cüzdan fiyatları kapsamında sunulmuş ürünler yer almaktadır.
 
En Zevkli ve Yeni Model Erkek Cüzdanları
 
Yeni sezon itibariyle birbirinden şık ve zevkli tasarımları altında erkek cüzdan modelleri bulunmaktadır. Özellikle bu sene iç tasarım açısından fermuarlı ve çıtçıtlı modeller oldukça ilgi çekiyor. Dış kısmından cüzdanın kapandığı tasarımlar, kare modelleri altında hoş bir görüntü sergilemektedir. Ayrıca kişisel istekleri uygun şekilde isim ve benzeri gibi eklemeler yapılarak güzel bir görüntü oluşturulmaktadır.

Böylece cüzdanı daha bireysel hale getirme şansı da elde edilir. Tabii aynı zamanda çantada veya cepte taşımaya bağlı olarak pek çok boyut altında da seçim olanağı elde edilebilir. Önemli markalar eşliğinde sunulmuş olan farklı cüzdanlar dış kısmındaki amblem doğrultusunda da güzel bir görüntü sağlamaktadır.
 
Her Yerde Kullanım İmkanı Veren Erkek Cüzdan Modelleri
 
Kullanım yerine bağlı olarak birçok farklı tasarım altında erkek cüzdan modelleri arasından tercih yapılabilir. Özel davet ve organizasyonlar için ağırbaşlı ve klasik, siyah renk üzerinden deri tasarımlar tercih edilebilir. Daha karizmatik ve şık tasarım sağlayan bu modeller, karşı tarafı da etkileyecek bir zenginlik ve hava sunuyor.

Daha farklı stil ve özgürlükçü yapı altında esnek yapılı sportif modeller arasında seçim gerçekleştirilebilir. Hangisi olursa olsun kaliteli yapısı ve fonksiyonel tasarımları altında çok uygun erkek cüzdan fiyatları kategori bünyesinde sizleri bekliyor. Kendiniz için sipariş edebilir ya da sevdikleriniz adına güzel bir hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.