x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Hızlı Kargo
427,49 TL
449,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
474,99 TL
499,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
474,99 TL
499,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
427,49 TL
449,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
427,49 TL
449,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
474,99 TL
499,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
379,99 TL
399,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
427,49 TL
449,99 TL
%5 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Fresh Saks Erkek Parfüm 0910240-70894
Hızlı Kargo
474,99 TL
499,99 TL
%5 indirim


Toplumda dikkat çekmek, kabul edilmek ve insanlarda pozitif etki yaratabilmek için parfüm büyük bir öneme sahiptir. Bu durum hem kadınlar hem de erkekler için geçerlidir. Aynı zamanda koku kişinin kimliğidir ve herkes mutlaka kendi kimliğini bulmalıdır. Öyle ki koşarken, işe gidince, dışarıda gezerken veya bir kafede arkadaşlarla otururken güzel bir koku yaymanın önemi büyüktür.

Bu konuda iz bırakan bir parfüm çeşidini kullanmak gerekir. Öyle ki herkese hitap edecek günümüzde birçok değişik erkek parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Önemli markalar altında sunulmuş olan bu kokular, üstelik değişik esans çeşitleri ile uzun süre hoş bir koku yaymaya olanak veriyor.

En Güzel Erkek Parfüm Modelleri

Söz konusu erkek parfüm modelleri olduğu zaman bunlar genelde koku ve esans çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Bir parfümün içerisine eklenen değişik esanslar belirli sürelerde sırasıyla koku yaymaya başlar. Bu konuda günümüzde birçok farklı koku üzerinden hazırlanmış parfüm modelleri bulunmaktadır.

Örneğini zencefil, kişniş, fesleğen, meyve aramaları, portakal ve kakule gibi daha birçok farklı koku esansı öne çıkar. Belirli süreler doğrusunda sırasıyla ortaya çıkan bu esanslar, uzun vadede hoş bir koku oluşturmaktadır.

Dünya çapında en önemli markalar eşliğinde en kaliteli erkek parfümlerine kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı modellerde ve değişik kokularda, keskin hatları ile çevrede olumlu etki bırakacak kalite sunulmaktadır.

Etkileyici Bir Koku Bırakacak Erkek Parfümleri

Markasına ve içerisindeki esansa bağlı olarak günümüzde birçok değişik parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle içerisindeki aromatik oranlar, tatlandırıcılar ve daha birçok esas doğrultusunda etkileyici karışımlar ortaya çıkar. Bu karışımlar sırasıyla kokuyu sürdükten sonra belirli bir sürede ortaya çıkmaya başlar. Böylece hoş koku ile birlikte karşı tarafta olduğunda etkiler bırakma şansı elde edilmektedir.

Bunu sağlamak için birçok farklı doğal etki bir araya getirilmek suretiyle güçlü esanslar oluşturulmaktadır. Bunları değerlendirmek için ise site üzerinden dilediğiniz parfümü esasına göre elde edebilirsiniz. Üstelik oldukça uygun erkek parfüm fiyatları doğrultusunda birden fazla kokuyu alma şansını değerlendirmeniz mümkün.

Kullanım Yerine Bağlı Olarak Erkek Parfüm Çeşitleri

Elbette kullanım yerine bağlı şekilde ve amaca uygun olarak erkek parfüm çeşitleri kullanılır. Örneğin spor yaparken terlemeyi bastıracak bir koku esansı öne çıkmalıdır. Aynı zamanda iş hayatında yine karşı tarafta çok ağır etki yaratmayacak daha hafif kokular tercih edilmelidir. Özel davet ve organizasyonlarda ya da günlük dışarı çıkarken yine saygınlık kazandıracak bir esans kullanması öne çıkar.

Çikolatalı kokular, şekerli koku çeşitleri, doğal bitkisel ürünler ve daha birçok seçenek bir araya getirilerek farklı esaslar oluşturulur. Böylece amaca uygun olarak yayılacak koku etkiye en iyi biçimde yansıtır. Bu konuda birçok değişik koku her erkeğin kendi isteğini uygun şekilde ve kullanım alanına bağlı olarak seçim olanağı tanımaktadır.

Önemli Markalar Eşliğinde Erkek Parfüm Modelleri

Dünya çapında birçok önemli marka eşliğinde erkek parfüm modelleri bulunmaktadır. Bu kokular hazırlamış oldukları özel esası belirli bir denge ve derece doğrultusunda öne çıkarır. Böylece yaymış olduğu koku karşı tarafta güçlü bir etki oluşturur ve pozitif yapı meydana getirir. Aynı zamanda bu kokuların esas doğrultusunda sırasıyla ortaya çıkması önemli yer taşır.

Diğer yandan uzun vadede bu kokunun kalıcı olması da çok önemlidir. Tabii gelmiş olduğu mesafede bu konuda önemli potansiyel teşkil etmektedir. Tüm bunları en iyi şekilde yansıtan yeni sezon kaliteli erkek parfüm çeşitleri, önemli markalar altında sunulmaktadır. Keyifli bir şekilde kategori üzerinden tercih edebilir ve istediğiniz parfüm modelini sipariş verebilirsiniz.

Baştan Çıkarıcı Erkek Parfümleri

Güzel bir koku yaymasının yanı sıra ayrıca erkek parfümlerinin baştan çıkarıcı bir etki oluşturması çok önemlidir. Karşı cinste bir saygı ve aynı zamanda sevgi, beğenilme etkisi oluşturmak için pek çok önemli esans bulunur.

Okyanus esintisinden doğa esintisine kadar akla gelebilecek olan birçok farklı koku değişik esanslar bir araya getirilerek hazırlanır. Böylece karşı tarafta baştan çıkarıcı bir etki oluşturularak karşılıklı etkileşim sağlama şansı elde edilir.

Bunu gerçekleştirmek için özel olarak hazırlanmış yeni parfümleri kategori üzerinden temin edebilirsiniz. Üstelik her bütçeye uygun erkek parfüm fiyatları doğrultusunda birden fazla seçeneği değerlendirmeniz mümkün.

Erkek Parfüm Kullanımı

Özellikle erkek parfüm kullanımı için bunu nereye sıkılacağı ve nasıl sıkılması gerektiği büyük önem taşır. Bu konuda kalıcılığı arttırmak için belirli miktarda ve belirli noktalara sıkmak gerekir. O yüzden özellikle nabız atışının yoğun olduğu kısımlarda Parfüm kullanmak gerekir. Mesela el ile beraber boyun bölgesi kalıcılığı arttırarak daha güçlü bir etki oluşturur.

Aynı zamanda hareket ile beraber koku daha geniş bir alana yayılarak etkisini en iyi biçimde yansıtır. Diğer yandan özellikle eklem yerlerinde kullanılacak olan kokular, etkiyi çok daha fazla arttırma imkanı vermektedir. Gömlek veya ceket ile beraber tişört gibi farklı giysiler üzerine de yayarak kullanmak mümkün. Özellikle gömlek ile ceket yakasının olduğu bölgelerde koku çok daha güçlü biçimde kendisini gösterebilir.

Erkek Parfümü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutlaka erkek parfüm modelleri arasından seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bu püf noktaları dikkat etmek karşı tarafta çok daha güçlü bir etki, saygınlık ve beğenme güdüsü oluşturabilir. Giyim tarzı, kişinin kendi karakteri ve katılım gösterdiği yere bağlı olarak seçim yapmak önemlidir. Özellikle de kalıcılığı yüksek olan bir parfüm seçimi yapılması gerekir.

Aynı zamanda herkesin ortak şekilde beğenebileceği bir parfüm seçeneği ön plana çıkar. Diğer yandan kışın daha ağır parfümler tercih edilirken yazın ise daha hafif parfüm seçimi önemlidir. Tabii dünya çapından önemli markalar ışığı altında parfüm seçimi yine en önemli hususlar arasında bulunur.

En Etkili Erkek Parfümleri

Farklı esans oluşumu ile birlikte karışımları en iyi biçimde yansıtan etkili erkek parfümlerini kategori üzerinden temin edebilirsiniz. Doğadan elde edilmiş pek çok kokunun bir araya getirilmesi eşliğinde, çok güçlü ve etkili esaslar meydana getirilmektedir. Aynı zamanda kişisel istekleri bağlı olarak tercih yapabilir ve önemli markalar eşliğinde bu güvenli parfümleri değerlendirebilirsiniz.

Diğer yandan bütçe açısından uygun erkek parfüm fiyatları olduğu için birden fazla seçeneği sipariş vermeniz mümkün. Bu da katılım göstermek İstediğiniz yere bağlı olarak ya da amacınıza göre parfümleri değerlendirme olanağı sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.