x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
825,00 TL
1.649,99 TL
%50 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Dokuma Siyah Kadın Yelek 1110214-900
Ücretsiz & Hızlı Kargo
749,99 TL
999,99 TL
%25 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Siyah Kadın Yelek 1110226-900
Ücretsiz & Hızlı Kargo
674,99 TL
899,99 TL
%25 indirim
Kadın Yelek Modelleri


Kadın yelek ürünleri günümüzde hemen her mevsimde kullanıma uygun olan ürünlerdir. Bu nedenle kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Çeşitli kumaş yapıları ve de renklerin kullanımıyla tasarlanan kadın yelek ürünleri, genellikle bahar aylarının kurtarıcı parçası arasındadır.

Kadın Yelekleri

Günümüzde yelekler, kullanıcıların gereksinimlerine uygun olarak kombin oluşturabilmesi için farklı boyutlarda üretilmektedir. Uzun, kısa, ince, kalın, şişme, örme gibi çeşitleri vardır. Kadın yelek çeşitleri arasından tarzınıza en uygun olan ürünleri bulabilirsiniz. Bu kadın yelek modelleri yaz ve kış aylarında kullanılmaktadır.

Kadın yelek ürünleri, kullanıcı tercihlerine, kullanım kolaylıklarına göre de düğmeli ve de fermuarlı olarak tasarlanmaktadır. Bunun yanında yalnızca görünüme destek sağlamak için ince kumaşlara sahip ürünleri düğme ve ya fermuarsız kullanabilirsiniz.

Kadın Yelek Çeşitleri

Farklı mevsimlerde ve de kombin alternatifleriyle uyumlu olabilmeleri adına geniş çeşitliliğe sahip olmaktadır. Tasarımlarına ve de üretim malzemelerine göre yelek çeşitleri; spor, gündelik ve ya şık kombinlere uyarlanabilirler.

Spor kombinler ve ya gündelik kullanım amacıyla şişme yeleklerin kullanımı yaygın olmaktadır. Şişme yelekleri, genellikle eşofman ve ya jeanler ile kombinleyerek kullanmak mümkündür. Bu bağlamda kadın yelek modelleri şişme yelekler arasından seçilebilir.

Kadın yelek çeşitleri, mevsim geçişlerinde kolay kombinlenir ve hava durumundan olumsuz etkilenmemek için idealdir. Kolsuz olmaları sebebiyle rahat hareket edebilmeye olanak tanır. Kadın yelek modelleri, yazlık ve kışlık kullanılmak üzere çeşitleri mevcut olur.

Yazlık kullanıma uygun olan modeller; keten, krep, kot, poplin gibi kumaşların kullanımıyla tasarlanabilir. Klasik kalıplara ve ya kumaşlara sahip yelekleri, ofis stiline göre kullanmanız mümkündür. Şişme ve ya kapitone yeleklerde fermuar detayları kullanılarak rahat bir görünüm yakalanır. Fermuarlı yeleklerin kullanımları, düğmeli yeleklere göre daha kolaydır. 

Kadın Yelek Modelleri ve Renkleri

Kadın yelekleri, modeline ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Ürünleri renklerine göre çeşitlendirmek mümkün olmaktadır. Mevsim geçişlerinde günümüzde dış giyim olarak seçilebilir. Siyah, krem, lacivert ve beyaz renklerde yelek ürünleri, birden fazla kombine uyarlanabilir. Bunun yanında özel ve de dikkat çekici görünümler yaratılabilir.

Klasik renklerdeki kadın yelek ürünleri; jean, eşofman ya da klasik pantolonlar ile kombin ederek kullanabilirsiniz. Kış ve bahar aylarında dış giyim şeklinde tercih edilen kapitone yeleklerde, kapüşon kullanımı oldukça yaygındır. Kadın yelek modelleri bakımından şişme yelekler kış ve soğuklarda kullanılan ürünlerdir.

Kadın Yelekleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Hususlar

Hemen hemen her mevsim kullanıma uygun olan ve mevsim geçişlerinde vazgeçilmez olan ürünlerdir. Yelekler için seçimler yaparken, öncelikle verimli kullanım sağlamak adın dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Yelek seçerken dikkat edilecek özellikler aşağıdaki gibidir:

- Yelek ürünlerinin kullanılacağı mevsimsel şartlar göz önünde bulundurularak seçimler yapılmalıdır. 

- Yeleğin kullanım alanı ve ya kullanım amacı seçim sırasında dikkat edilebilecek kriterlerin arasında yer almaktadır.

- Spor ve ya gündelik kullanım adına kadın şişme yelek çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

- Ayrıca klasik görünüm için kumaş olan yelek modelleri kurtarıcı olmaktadır.

- Boyunuza ve ya yelekle beraber kullanacağınız kıyafetlere göre de uzun, kısa yelek alternatiflerini değerlendirmek mümkündür.

Kullanıcıların tercihleri ile beraber diğer kıyafetlerin renkleri de kadın yelek seçimi yapımında göz önünde bulundurmanız gerekli kriterler arasında bulunur. Kadın yelek renkleri, görünümleri etkileyen önemli kriterler arasında bulunur.

Temel renklerde seçeceğiniz kadın yelek modelleri, birden çok görünüme uyarlanarak kullanılabilirler. Bunun yanı sıra kadın yelek renklerini sizler kullanım sağlayacağınız ortam koşullarına göre de seçebilirsiniz. Son zamanlarda kadın yelek modelleri seçimi yapar iken dikkate alınması gereken diğer bir önemli kriter ise kesinlikle yeleklerin boyu olur.

Uzun yelekler, kış mevsiminde sıklıkla tercih edilebilirken kadın kısa yelekleri yaz aylarında tercih edilir. Bunun nedeni ise kısa yeleklerin kolay taşınabilir ve de kullanılabilir olmaları sebebiyle kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. 

Kadın Yeleklerinin Önemi

Kadın yeleklerinin önemi kullanım bakımından oldukça önemlidir. Ürünlerine göre kadın yelek fiyatları değişmektedir. Mevsime göre çeşitli kumaşların kullanımıyla farklı kalınlıklarda tasarlanmaktadır. Kış aylarında kullanılmak için tercih edilecek yelek ürünleri, şişme, kapitone ve ya örme modeller arasından seçilebilir. Kışın soğuk havalardan korunmak için yeleklerin kullanımı çok önemlidir.

Örme yelekler, soğuklara karşı koruyucu olup sonbahar aylarında iç giyim alternatifi şeklinde değerlendirilebilirler. Örme yeleklere hazır bir şekilde sahip olunabileceği gibi, yelek örnekleri ile annelerimiz tarafından el emeği ile ortaya çıkarılabilirler. Kadın puf yelek modelleri ise soğuk havalarda her zaman şık görünümlere eşlik ederler.

Kadın Yelek Bedenleri

Kadın ince yelek çeşitleri small bedenden xxl bedenlere kadar geniş beden aralıklarında yer almaktadır. Kullanıcı kişiler öncelikle kendi beden ölçülerini bilmelidir. Buna göre seçilmesi gereken ürünün bedenini seçerler.

Sıcak mevsimlerin vazgeçilmezleri arasında bulunan yeleklerin sağladıkları tamamlayıcı görünüm her zaman tercih edilir. Serin akşamüstü saatlerinde kullanılan kurtarıcı parçalardır. Kadın yelekleri bedenlerinde seçim yaparken içine kalın kazak giyen kişiler bir beden büyük yelek alabilirler.

Aynı şekilde ince kazaklarla giyen kişiler ise normal kendi bedenlerinde ürün tercih etmelidir. Kıyafet seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli kriterlerden birisi kıyafetlerin ölçüleriyle beden uyumudur. Beden ölçüleriniz ile uyumlu ölçülerde aldığınız yelekler, şık bir görünüme sahip olmanızı sağlar. 

Kadın Yelek Kullanım Alanları Nelerdir?

Günümüzde pek çok sayıda kadın tarafından talep edilen kadın yelek modelleri kullanım alanları çok yaygındır. Kadın yeleklerinin oldukça geniş kullanım alanına sahip olması nedeniyle yaz ve kış aylarında tercih edilir. Kış mevsiminde kadın yelek mont çeşitleri oldukça kurtarıcı bir role sahiptir.

Kış aylarında spordan çıkan kadınlar tarafından yelekler çok sık kullanılır. Çünkü sporda terleyen kişiler yeleklerle üşümeyi önlerler. Yaz aylarındaysa ince kumaşlardan üretilen yelek modellerini seçilmektedir. Seçilen ürünler ile kıyafetlerinize tamamlayıcılık sağlayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra şıklık sağlayan kadın yelek modelleri de gece yemekleri, özel davetler, kutlamalar da tercih edilebilir. Şık ve ya spor yelek modelleri her ortamda kullanımlara olanak tanıması nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. 

Kadın Yelek Kombinleri Nasıl Yapılmalı?

Kadın yelek kombinleri spor, klasik ve ya şık görünümlerin tamamlayıcı bir parçası olmaktadır. Bu nedenle kadın yeleklerin hangi parçalar ile kombin edildiği çok önemli olmaktadır. Kadın spor yelek çeşitleri ile spor görünümler yakalamak amacıyla kadın kazak ürünleri birlikte tercih edilebilirler. Bunun yanı sıra tamamen klasik kesime ve de kumaşlara sahip olan kolsuz yelek kadın modelleri de tercih edilir. Bu modeller ise çeşitli renklerde gömlekler ile kombinlenebilir.

Kadın Yelek Fiyatları 

Şık ve de özgün görünümlerde gözde olan kadın yelek fiyatları çok çeşitlidir. Ürünün kumaşına, desenine, modeline, yapısına gibi pek çok sayıda etkenler kadın yelek fiyatları üzerinde belirleyicidir. Kadınlar için vazgeçilmez ürün olan yeleklerin fiyatları, farklı bütçeler için ulaşılabilir olan ölçülerdedir.

Bu kapsamda kadın yelek fiyatları genelde yeleğin tasarımında kullanılmakta olan kumaşlara göre değişiklikler gösterebilmektedir. Kadın yelek ürünleri satın alırken ihtiyacınıza uyan kalıp ve ya kumaşa sahip ürün modellerini bir arada görebilir ve de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle taleplerinizi belirlerseniz istediğiniz tercihi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.