x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Hızlı Kargo
284,99 TL
299,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
237,49 TL
249,99 TL
%5 indirim


Kartlık modelleri günlük yaşamda sunmuş olduğu rahatlıklar ile yaygın biçimde kullanılıyor. Özellikle son dönemlerde hem erkekler hem de kadınlar için işlevsel bir etki yarattığını söylemek mümkün. Adından da anlaşılacağı üzere kartlar başta olmak üzere birçok farklı küçük kağıt ve evrak gibi belgeleri de taşıma imkanı vermektedir.

Çünkü değişik boyutları ile beraber hem iç hem de dış kısmındaki bölmeleri, hızlı ve kolay bir kullanış imkanı tanıyor. Diğer yandan şık tasarımı eşliğinde görsel açıdan da güzel bir etki sunduğunu söylemek mümkündür. Bu konuda amaca uygun olarak işlevsel yapıya sahip pek çok farklı kadın kartlık modellerini tercih edebilirsiniz.

Farklı Tasarımlarda Kadın Kartlık Modelleri

Kredi kartı, kimlik kartı ve benzeri birçok kartın rahatlıkla taşınması için kadın kartlık modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Aynı zamanda giyim çeşitleriniz ile kombin yaratabilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu konuda birçok değişik tasarım altında seçim imkanı veren modeller bulunuyor.

Otomatik tasarıma sahip modeller, iç ve dış bölmeleri olan tasarımlar ve kapaksız modeller gibi birçok ürün yer almaktadır. Aynı zamanda hem boyutları hem de kalınlıkları açısından farklılık yarattığını söylemek mümkündür.

Kartvizit bölümleri iç ve dış kısımda alt alta dizayn edilmiş şekilde birden fazla kartın taşınmasına olarak vermektedir. Ayrıca parayı saklamak için hiç bölme bulunur ve lastikli tasarımı korunaklı bir yapı oluşturur. Tabii ihtiyacı bağlı olarak fermuarlı, düğmeli veya çıtçıtlı gibi değişik tasarımlara sahip modellerde yer almaktadır.

Çok Yönlü Tasarımıyla Kadın Kartlık Fiyatları

Özellikle çok yönlü tasarımı sayesinde günümüzde kadın kartı çeşitleri tercih edilmektedir. Son yıllarda popülerliği oldukça fazla artan bu ürünler, küçük ve hafif olması ile kullanışlı bir etki oluşturmaktadır. Hem iç hem de dış kısmındaki kartvizit bölümleri, kartların sıralı şekilde yerleştirilmesine olanak veriyor. Böylece ihtiyaç duyulduğu zaman hemen ve kolayca çıkarılarak kullanım olanağı sağlamaktadır.

Bu konuda hem askılıklı hem de lastikli ve benzeri pek çok model yapı altında ürünler bulunmaktadır. Diğer yandan kapaklı veya kapaksız tek model yapı altında da ürünler arasından seçim gerçekleştirilebilir. Kullanım ihtiyacınıza ve kişisel zevkinize bağlı olarak çok uygun kadın kartlık fiyatları doğrultusunda tercih yapabilirsiniz.

Şık Model Yapılarıyla Kadın Kartlıklar

Sunmuş olduğu işlevsel özelliklerinin yanı sıra ayrıca kadın kartlık çeşitleri görsel açıdan da şık bir görüntü oluşturmaktadır. Farklı renklerin bir araya geldiği tasarımlar, göz alıcı bir şıklık yaratıyor. Aynı zamanda modern tasarımı sayesinde yine güzel bir görüntü verdiğini söylemek mümkündür.

Genelde açık ve mat renklerin tercih edildiği cüzdanlar, üzerindeki değişik desenler ve aksesuar tasarımlarıyla da dikkat çekmektedir. Böylece her kadın kendi kişisel isteklerini ve zevklerine uygun şekilde seçim şansını değerlendirebilir.

Aynı zamanda kıyafete veya çantaya uyumlu renk ve model tasarımı altında seçim olanağı bulunmaktadır. Bu da sadece çanta veya cepte değil aynı zamanda elde taşıma imkanı veren şık modeller sağlamaktadır.
 
Yaşamı Kolaylaştıran Kadın Kartlık Modelleri
 
Gün içerisinde artık birçok farklı işi hızlı şekilde yapmak çok önemlidir. Özellikle para çekimi ya da alışveriş gibi unsurların hızlı biçimde tamamlanması gerekir. Bunun sağlanabilmesi için ise işlevsel bir yapıya sahip özel tasarım ve kullanışlı kadın kartlık modelleri değerlendirilmektedir. Günümüzde artık teknolojinin getirdiği ayrıcalıklar sayesinde kartlar daha fazla kullanılmaktadır.

Kartların hem korunması hem de hızlı şekilde çıkarılıp kullanılması için özel kartlık modelleri değerlendirilir. Kuyrukta beklerken ya da tempolu bir gün içerisinde hemen kartı çıkarmak ve kullanmak mümkün olur. Üstelik bunu yaparken özel tasarımı altında şık model yapısıyla keyifle değerlendirme imkanı elde edilebilir.

Uygun Kadın Kartlık Fiyatları

Sadece kadınlar değil aynı zamanda günümüzde erkekler içinde artık kartlık modelleri büyük önem taşımaktadır. Kolay kullanımı ile birlikte kartlar başta olmak üzere paralar ve birçok farklı eşyayı koyma şansı elde edilmektedir. Diğer yandan ince tasarımı sayesinde kolayca her yerde saklanabilir. Bu durumda çok küçük ceplerde veya çantalarda taşınırken hemen çıkarılarak kartlar değerlendirilebilir.

Bu konuda geniş ürün yelpazesi altında her zevke hitap edecek ve çok uygun kadın kartlık fiyatları ile güvenle sipariş verebilirsiniz. Bütçenize uygun ve kaliteli ürünler uzun yıllar kullanmanıza imkan verirken daha birden fazla kartlığı sipariş vermenize olanak tanıyor.

Modern Tasarımlarıyla Kadın Kartlıklar

Görsel tasarımı ve aynı zamanda malzeme yapısına bağlı olarak birçok değişik kadın kartlık modelleri bulunmaktadır. Özellikle modern tasarım altında hazırlanmış çeşitler, deri kalitesiyle çok fazla tercih ediliyor. Tabii bunun dışında süet ve polyester ile benzeri malzeme eşliğinde hazırlanan ürünler de bulunmaktadır.

Ağırbaşlı ve minimalist yaklaşım altında tasarımı gerçekleşmiş modellerin yanında, şıklığı güçlü biçimde yansıtacak modern ürünler arasında seçim yapılabilir. Kullanışlı ve hafif yapısı, iddialı görseli ile kıyafetleriniz eşliğinde hoş bir kombin yaratabilirsiniz.

Sayısız desen ve renk modeli altında seçim imkanı verirken, her kadının kendi tarzını oluşturacak bir olanak sunmaktadır. Olanakları değerlendirmek için her isteğe uygun farklı tasarımlar altındaki kartlıklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Rahatlığı Öne Çıkaran Kadın Kartlık Modelleri

Dışarı çıkıldığı zaman gezerken ya da özel davetlere katılım gerçekleştiğinde eşyalarda rahatlık çok önemlidir. Özellikle bir alışveriş yapılmak ya da bir eşya çıkarılmak istendiğinde kadın kartlık modelleri önemli yer taşır. Çünkü kartlar başta olmak üzere birçok farklı eşyayı bu kartlıklar içerisinde yerleştirme şansı bulunmaktadır.

Böylece cepten ya da çantadan çıkarılmak suretiyle ilgili eşyalar bu kartlıklardan rahatlıkla çıkarılabilir. Böylece fonksiyonel etkisi sayesinde rahatlık ile kolayca bu ürünler değerlendirilir. Bunu en iyi şekilde sağlayan özel tasarım altında hatırlanmış birbirinden farklı kartlık modelleri kadınlara özel olarak kategori bünyesinde yer almaktadır.

Kadınlara Özel Kartlık Modelleri

Kartlık modelleri hem erkeğe hem de kadına göre değişkenlik gösteren farklı yapılarda üretimden geçer. Bu konuda kadınlar için ise belli başlı ayrıcalıklar sunan tasarımlar yer almaktadır. Öncelikle çok gözlü olması en önemli husustur. Hem iç hem de dış kısmında farklı bölmeler üzerinden rahat kullanım imkanı vermelidir.

Esnek bir yapıya sahip olmasıyla hem çantada hem de cepte taşınabilir. Kaliteli kumaş yapısı sayesinde yırtılma yaşamadan kartlıkların rahatlıkla çıkarılmasına imkan vermelidir. Kişisel istekler kapsamında ve kıyafete göre renk ve model yapısı istenilen tarzı yaratmalıdır. Tüm bunları en iyi şekilde sağlayan çok uygun kadın kartlık fiyatları kapsamında kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.