x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.535,40 TL
1.706,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.535,40 TL
1.706,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.921,50 TL
2.135,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.411,20 TL
1.568,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.411,20 TL
1.568,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.476,00 TL
1.640,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.918,80 TL
2.132,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.918,80 TL
2.132,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.001,60 TL
2.224,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.001,60 TL
2.224,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.001,60 TL
2.224,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.930,40 TL
3.256,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.930,40 TL
3.256,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.930,40 TL
3.256,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.930,40 TL
3.256,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.070,75 TL
2.761,00 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.833,50 TL
3.778,00 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.132,20 TL
1.258,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.132,20 TL
1.258,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.132,20 TL
1.258,00 TL
%10 indirim
Benetton Çanta Modelleri


Benetton çanta, şıklığı, zarafeti ve orijinal logosuyla kolaylıkla tanınmaktadır. Pek çok benetton çanta modelleri benzerleri arasında fark edilmektedir. En önemli özelliklerinden biri de garantili olarak kullanıma sunulmasıdır.

Benetton çanta modelleri arasında sırt çantası, kol çantası ya da farklı seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca kadın, erkek ve çocuk modelleri de özel olarak üretilmektedir. Benetton çanta seçiminde renk model tercihi kadar fiyatlar da etkili olabilmektedir. 

Benetton Çanta Nedir?

Benetton çanta, orijinal marka güvencesiyle üretilen sağlam, özel tasarımlı çanta modelidir. Üretici firma garantisiyle kullanıcıya sunularak uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. Benetton çanta modellerinde deri, imperteks kumaş ve Policarbondan üretilebilen çeşitleri bulunmaktadır. Her biri orijinal logosu özel üretim teknolojisine bağlı olarak muhteşem görsellere sahiptir.

Kullanıcılar benetton giyim eşyaları, ayakkabılar ve çanta kombinleri yaparak kişisel tarzını yansıtabilmektedir. Benetton çanta seçerken dikkat edilmesi gereken önemli detaylara ayrıca özen gösterilmesi önemlidir.

Çanta seçiminde Benetton markasını tercih edenler sayısız model ve renk arasından zevkine uygun model seçebilmektedir. Doğa dostu, anti alerjen benetton çanta seçimi orijinal logosu ve marka güvencesiyle yapabilmektedir.

Benetton Çanta Modelleri

Benetton marka çantalar arasında bir birinden özel ve güzel modeller bulunmaktadır. Her biri ayrı kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Kullanıcıya konfor ve şıklık garantisi olarak sunulan çantalara sipariş yöntemiyle sahip olunabilmektedir.

Zaman sınırsız internet erişimi sağlanarak benetton çanta modelleri seçilerek sipariş oluşturulabilmektedir. 1965 yılından bu güne dünyanın her yerinde kullanıcısı bulunan muhteşem modellerle üretilmektedir.

Benetton marka güvencesi, üretim malzeme kalitesiyle uzun ömürlü ve şık tasarımlı olarak sunulmaktadır. Benetton çanta fiyatları kullanıcıya ekonomik kazanç sağlamaktadır. Emsallerine oranla marka güvencesi ve garantili sunumu tercih nedeni olmaktadır.

Benetton Çanta Nasıl Alınır?

Benetton çanta sahibi olmak isteyenler, zaman sınırsız olarak seçim yapabilmektedir. İnternet üzerinden erişim sağlanarak benetton çanta seçilerek sipariş oluşturulabilmektedir. Tüm siparişler en kısa sürede firma güvencesiyle adrese teslim edilerek kullanıma sunulmaktadır. 

Herkes bulunduğu yerden iletişim kurarak benetton çanta seçimi yapabilmektedir. Seçilen çanta modelleri için sipariş oluşturarak adrese teslim alınabilmektedir. Ayrıca benetton marka aksesuarlar, ayakkabılar ve giyim eşyaları da seçilebilmektedir.

Benetton çanta kullanıcılarının dikkat etmesi gereken tek nokta kullanım kılavuzuna uygun davranmaktır. Bu sayede uzun yıllar marka güvencesi altına çanta konforu yaşayabilecektir.

Benetton Çanta Kullanımında Dikkat Edilecek Noktalar

Benetton çanta kullanıcıların özen göstermesi gereken detaylar arasında ilki marka güvencesinin olup olmadığıdır. Bu aynı zamanda çantanın orijinal olup olmadığının da ispatı olacaktır. Benetton çantalar, marka logosu ve garanti belgesiyle birlikte sunulmaktadır. Aynı zamanda kullanım kılavuzu da beraberinden bulunmaktadır.

Benetton marka çantalar, her yaş ve cinsten insan için ilk tercih olabilmektedir. Çünkü üretim malzemeleri, ileri teknoloji üretim tesisleriyle özel tasarımlı ürünler olarak sunulmaktadır. Benetton çanta deri, kumaş türleri, PVC gibi çok çeşitli materyallerden üretilebilmektedir.

Kullanıcı zevk ve ihtiyaca ya da kullanım amacına uygun olarak da model tercih edilmektedir. Diğer giyim eşyalarına uyum sağlayabilecek her türlü model ve renkte benetton çanta bulunarak kullanılabilmektedir. 

Benetton Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Benetton marka güvencesiyle üretilerek kullanıma sunulan çantalar büyük beğeni kazanmaktadır. Çanta ihtiyacı bulunanlar tercihini benetton çanta olarak yaparak doğru karar verebilmektedir. Çanta seçimi yapılarak sipariş oluşturulduktan sonra firma güvencesiyle adreste teslim alınabilmektedir. Benetton çanta fiyatları ayrıca seçimi kolaylaştırmaktadır.

Sevenlerinin vazgeçilmezi olan benetton marka ürünler 7/24 seçilerek sipariş usulüyle satın alınabilmektedir. Bu sayede ihtiyaç sahibinin ürüne gitmesi yerine ürün ihtiyaç sahibinin ayağına gelmektedir. Çağın en büyük kolaylığı olarak sunulan sistemde kişiler zaman kazanarak ekonomik kazanç da sağlayabilmektedir. Benetton çanta seçiminde dikkat edilmesi gerekenler;

Üretim malzemesi ve dikiş kalitesi,

Deri çantalarda özellikle yumuşaklık ve koku detayı,

Logo yerleşim noktaları ve çanta simetrisine oranı,

Metal aksesuarlarda kalite,

Marka - Garanti belgesinin bulunup bulunmadığı, aynı şekilde kullanım kılavuzu,

Replikasyon ürünlerdeki fiyat düşüklüğü de çantanın orijinal Benetton marka olup olmadığına dikkat edilmesi olarak sıralanabilmektedir.

Benetton Marka Nerenin?

Benetton çanta satın alacak olanların benetton tercih etmeleri marka güvencesine dayanmaktadır. Benetton bir İtalyan markasıdır. 1965 yılında 4 kardeş tarafından kurulan bir giysi şirketidir. Bu güne gelindiğinde dünyanın her yerinde satış noktaları ve sayısız çalışanı bulunan bir işletmedir.

Kurucu Luciano Benetton, babasını savaşta kaybettikten sonra küçük yaşında bir toptancı yanında çalışmaya başlamıştır. Önce firmanın deposunda çalışmış olup kısa süre sonra gömlek reyonunda çalışmaya devam etmiştir. Burada biriktirdiği parayla kazak üretimine başlamış bulunmaktadır.

Modaya uygun renklerde triko üreterek, Tres Jolie markasıyla satış yaparak kendi işini yürüttü. Zamanla giyim atölyesine dönüşen Benettonların evi markanın ilk adım sinyallerini oluşturmuş bulunmaktadır. Guiliana, Carlo, Luciana ve Gilberto kardeşler 1965 yılından Benetton Şirketini kurdu.

1960 yıllarının sonuna gelindiğinde ise İtalya’ da 500 Benetton mağazasıyla 10 milyar Liret ciroya ulaşmış bulunmaktadır. Benetton ürünleri arasında benetton çanta modelleri her yaştan kullanıcıya hitap edebilmektedir. Günümüzde ise dünyanın her yerinde tanınan ve güven duyulan marka olarak farkını kanıtlamaktadır.

Benetton Çanta Modelleri

Benetton marka güvencesiyle satışa sunulan çantalar arasında muhteşem modeller bulunmaktadır. Benetton çanta modelleri çok amaçlı ürünler olarak kullanıma sunulmaktadır. İster spor ister klasik, ister deri ister kumaş Benetton çanta siparişi verilerek sahip olunabilmektedir. Ayrıca hasır benetton çanta modelleri ve bavul modelleri de bulunmaktadır.

Benetton çanta fiyatları ürün malzemesi üretim kalitesi ve boyutlarına göre değerlendirilmektedir. Kadın çantaları muhteşem renk ve tasarım özellikleriyle kullanıma sunulmaktadır. Benetton kadın çantaları, kol çantası, sırt çantası ve el çantası olarak seçilebilmektedir. Ayrıca şık, sağlam ve kırılmaz özellikli bavullar, makyaj çantaları da eşsiz renkler ve boyutlarda sunulmaktadır.

Benetton marka güvencesiyle vakit kaybetmeden seçilerek uzun yıllar kullanılabilmektedir. Bütün modeller çok amaçlı ve ruh sağlığını destekleyici renkler ve işlevsel ayrıcalıklarla üretilmektedir. Benetton çanta fiyatları özel olarak müşteri memnuniyeti önceliğinde sunulmaktadır. Her biri özel tasarım ve muhteşem dikiş ayrıcalıklarıyla üretilerek kullanıcıya sunulmaktadır. 

Çanta Fiyatlarının Önemi

Çanta seçiminde her ne kadar marka güvencesi ve modeller ön plana çıksa da fiyatlar da kullanıcı tercihini etkilemektedir. Bu konuda Benetton çantalar hem uygun fiyat hem marka güvencesi sunarak öne çıkmaktadır.

Kullanıcılarına bir birinden özel modeller ve şahane renklerle sunularak şıklık ve zarafet simgesi olabilmektedir. Bu konuda kullanıcıların günün her saati benetton çantaya erişim kolaylığı da ayrıca tercih nedeni olabilmektedir. 

Özel tasarımları, eşsiz renkleri ve her ihtiyaca uygun modelleriyle ilk tercih olabilmektedir. Benetton çanta tüm üretim özelliği ve marka güvencesi yanında her zevke uyumu sayesinde tüm sevenlerinin gözdesidir. Bu nedenle çanta seçiciler her türlü kombine uyum sağlayabilen benetton modeli bulabileceğinden emin olmaktadır.

Bulunduğu yerden benetton çanta seçerek adresinde teslim alabilmesi de ayrıca büyük kolaylık olarak sunulmaktadır. Kullanıcıya uzun yıllar Benetton marka güvencesiyle çanta kullanabilmenin konforu kalacaktır. Her zevk ve yaştan insan için benetton çanta türü bulunarak kullanılabilmektedir. Marka ve logo orijinalliğine azami özen gösterilmesi çok önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.