x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
569,99 TL
599,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
629,99 TL
699,99 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
617,49 TL
649,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
712,49 TL
749,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
712,49 TL
749,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
664,99 TL
699,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
712,49 TL
749,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
522,49 TL
549,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
712,49 TL
749,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
759,99 TL
799,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
664,99 TL
699,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
712,49 TL
749,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
664,99 TL
699,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
712,49 TL
749,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
712,49 TL
749,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
524,99 TL
699,99 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
599,99 TL
799,99 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
637,49 TL
849,99 TL
%25 indirim
Hızlı Kargo
500,00 TL
999,99 TL
%50 indirim
Hızlı Kargo
425,00 TL
849,99 TL
%50 indirim


Sweatshirt, 1990’larda popüler giyim ürünleri arasında kullanılmaya başlanan pamuklu, rahat ve şık giysidir. Kadın sweatshirt günlük giyimde ilk tercih olarak seçilmektedir. Orijinali %100 pamuk dokulu ürünler olarak kullanıma sunulmaktadır. Günümüzde muhteşem renk seçeneği ve tasarımlarla sunulmaktadır. Modern kalıpları, şık ve zarif görselleriyle her beden ve yaştan kadının gözdesi olabilmektedir.

Sweatshirt Seçimi Nasıl Yapılır?

Sweatshirt seçiminde ilk akla gelen rahatlık olmaktadır. Spor giyim tarzını sevenler için en rahat üst giyim ürünü kadın sweatshirt modelleri olarak tanımlanabilmektedir. İlk üretim amacı antrenmanlarda sporcuların rahat hareket edebilmesi olarak bilinmektedir. Ancak günümüzde her kadının vazgeçilmez tarz yansıması olarak kullanılmaktadır.

Uzun kollu, rahat kalıplarıyla sporda ve gündelik yaşamda güvenle kullanılmaktadır. Kadın sweatshirt seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk koşul rahatlık olarak düşünülmektedir. Pamuklu dokusu sayesinde ise terletmeden sağlık koruyucusu olabilmektedir. Spor giyim tarzı olarak tanınan ürünler her kadının vazgeçilmez tercihi olarak bilinmektedir.

Spor salonlarında, gündelik yaşamda her yaş ve beden kadın severek kullanmaktadır. Kolaylıkla kombin yapılabilen kadın giyim ürünlerine uyum sağlamaktadır. Renklerin en güzel tonları seçilerek üretilen sweatshirt kış soğukları, sonbahar rüzgârlarına karşı yüksek güvenlik ürünlerdir.

Kadın Sweatshirt Avantajları

Şıklık ve zarafetinden ödün vermeyen kadınların ilk tercihi olarak kullanılan sweatshirt seçimi kullanıcıya mutluluk vermektedir. Kadın sweatshirt modelleri genellikle uzun kollu rahat kalıplı olarak üretilmektedir.

Özel tasarımcıların yüksek hayal gücüyle geliştirilerek üretime sunulan ürünler uzun yıllar kullanılabilmektedir. Basic sweatshirt model ve renkleri arasında tercih kullanılarak sipariş oluşturulabilmektedir. Siparişler en kısa sürede firma güvencesiyle adrese teslim edilmektedir.

Kadın sweatshirt renkleri doğanın en güzel tonlarıyla sunulmaktadır. Siyahın asaleti, beyazın zarafeti yanında diğer renklerden de vaz geçilememektedir. Her biri firma güvencesiyle kullanıcıya sunulan sağlam, kaliteli ve uygun fiyata kadın sweatshirt sahibi olunabilmektedir. Avantajları;

Şık ve rahat kalıbı sayesinde güvenli kullanım,

Pamuk dokuma ürünü olarak son derece sağlıklı olması,

Uzun yıllar güvenle kullanılarak kullanıcı bütçesine ekonomik katkı sunması,

Uygun fiyata şık ve modern giyim ürünü sahibi olunabilmesi,

Kış soğuklarında ve ilkbahar sonbahar rüzgârlarında yüksek koruma sağlaması,

Bir birinden güzel renk ve bedende kadın için tasarım ürünü olması gibi pek çok avantajı bulunmaktadır.

Kadın Sweatshirt Özellikleri

Kadın giyim ürünleri arasında Sweatshirt geniş yer tutmaktadır. Ancak seçim yapılırken göz önünde bulundurulması gereken detaylar bulunmaktadır. İlk tercih nedeni kalıplarının rahatlığı ve anti alerjen dokuya sahip olma gerekliliği olarak ifade edilebilmektedir. Kadın sweatshirt üretim teknolojisi ve ürün kalitesine göre seçilmektedir.

İhtiyaç sahipleri 7/24 iletişim kurarak kadın sweatshirt seçimi yapabilmektedir. Seçilen ürünler için sipariş oluşturularak güvenli ödeme sistemiyle satın alım yapılabilmektedir. Siparişler firma güvencesi, en güvenli gönderi ve kredi kartına taksitle kullanıcıya sunulmaktadır. 

Kadın Giyim Ürünü Modelleri

Kadın giyim eşyaları arasında bulunan üst giyim ürünleri kolaylıkla seçilebilmektedir. Her beden ve tarz kadına şıklık ve zarafet sunarak uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. 

Kadın sweatshirt modelleri, birbirinden güzel renkler,

Şık ve rahat kalıpları,

Yüksek kalite ve doğa dostu olarak üretilmesi,

Anti alerjen yapıya sahip olması,

Düz veya farklı detaylarla seçime sunulması,

Uzun ömürlü, sürdürülebilirlik özellikleriyle tercih edilmektedir. Seçim yapılırken yaşanan bölge iklim koşulları göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Modeller ve ürün özellikleri beklentiye cevap verebilmesi için tüm detaylara özen gösterilmesi büyük önem taşımaktadır.

Nereden Alınır?

Düz ve baskılı olarak kadın sweatshirt tercihi yapılabilmektedir. Her biri özel tasarım ürünü olarak modanın en güzel örnekleridir. Kadın sweatshirt fiyatları üretici firma güvencesiyle en düşük fiyata sunulmaktadır.

Sweatshirt satın almak isteyenler zaman sınırsız olarak seçim yapabilmektedir. Bulunduğu yerden iletişim kurarak zevkine en uygun kadın sweatshirt modelleri seçilebilmektedir. Zarafet ve konfor ürünü olarak sahip olunarak uzun yıllar kullanılabilmektedir. Nereden kadın sweatshirt alabilirim? Sorusunun cevabı internet erişimi sağlanabilen her yerden olabilmektedir.

İster düz renk ister tarzına en uygun model seçilerek sipariş oluşturulabilmektedir. Sipariş ürünleri en kısa zamanda güvenle adrese teslim edilmektedir. Birlikte kullanılacak ürünlerle renk ve model uyumu sağlanarak göz alıcı kombin yapılabilmektedir. Kışlık kadın üst giyimi olarak ilk sırada seçilen sweatshirtler uzun ömürlü ürünlerdir.

Beden & Renklerin Önemi

Kendine ait tarzı bulunan her kadının gardırobunda bulunması gereken giyim eşyaları bulunması gerekmektedir. Sweatshirtler de bunlardan biridir. Seçim yaparken, kullanıcı ihtiyacı, kullanılacak yer ve diğer ürünlere uygun seçim yapılması önerilmektedir. Her beden ve tarz kadına uygun ürün seçilerek kombin yapılabilmektedir.

Kıyafet seçiminde beden ve renklerin önemi büyüktür. Kadın sweatshirt fiyatları bu konuda etken olabilmektedir. Müşteri memnuniyeti kazanabilmek için düşük tutulan ürün fiyatları kullanıcı bütçesine katkı sunmaktadır.

Mavi, kırmızı, siyah, beyaz ya da başka bir renkte seçim yapılabilmektedir. Uygun fiyat yüksek kalite güvencesiyle sahip olunan ürünlerin konfor ve zarafetinden yararlanılabilmektedir. Sportif giyim tarzını sevenlerin vazgeçilmez ürünü olarak kullanıcıya güven vermektedir.

Çeşitleri

Kadın giyim ürünlerinden sweatshirtler oldukça geniş yelpazeye sahip ürünlerdir. Yaka türü ve kısa uzun kol tercihi yapılabilmektedir. V yaka, bisiklet yaka, dik yaka ya da kapüşonlu model seçimi yapılabilmektedir. Kadın sweatshirt fiyatları düşük, kalitesi yüksek olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Her kadının kendine özgü stili ve ona uygun ürün seçimi bulunmaktadır.

Kış aylarında iç ısıtan sweatshirtler yaygın kullanılan ürünlerdir. Bulunduğu yerden herkes seçim yaparak adresinde teslim alabilmektedir. Trafik sorunu, renk beden ve model bulamama gibi sürprizlere fırsat bırakmadan sipariş verilebilmektedir.

Fiyatları 

Kadın sweatshirt fiyatları merak konusu olabilmektedir. Kullanıcı zevki beden ve renk seçimine uygun olarak tercih yapıldıktan sonra ürün siparişi verilmektedir. Uygun olarak yansıtılan kadın sweatshirt fiyatları sayesinde birden fazla seçim yapılabilmektedir.

Seçilen ürünler sipariş verilerek en kısa sürede teslim alınabilmektedir. Üretici güvencesiyle sahip olunan kadın giyim ürünleri uzun yıllar kullanılabilmektedir. Kadınlar ten rengi, kombin ürünleri ve beğenilerine uygun seçimler yaparak sipariş oluşturmaktadır. 

Nasıl Yıkanır?

Kadın sweatshirtlerin yıkama özellikleri büyük önem taşımaktadır. Aşırı sıcaklıkta yıkanan ürünler çekme yapabilmektedir. Bu nedenle pamuklu kadın sweatshirtler, üzerinde bulunan yıkama talimatına uygun olarak kullanılması gerekmektedir. 

Hangi renk tercih edilmesi gerektiği kullanıcı zevkine bağlı olarak değişmektedir. Sade ve düz renk sevenler ve canlı renk kullanıcıları farklı tercih yapabilmektedir. Bu nedenle ürün seçimi kişiye özeldir ve her kadın tercihleriyle kendi tarzını yansıtmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.