x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.359,15 TL
1.599,00 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.359,15 TL
1.599,00 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.044,99 TL
1.099,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.139,99 TL
1.199,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.044,99 TL
1.099,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.044,99 TL
1.099,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.234,99 TL
1.299,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.487,49 TL
1.749,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.444,15 TL
1.699,00 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.487,49 TL
1.749,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.487,49 TL
1.749,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.487,49 TL
1.749,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
350,00 TL
1.499,99 TL
%77 indirim
TÜKENDİ
Jack Jones - Jack Jones Sheridan Erkek Jean Gömlek 12138115
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.487,49 TL
1.749,99 TL
%15 indirim
TÜKENDİ
Jack Jones - Jack Jones Sheridan Erkek Jean Gömlek 12138115
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.487,49 TL
1.749,99 TL
%15 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Ross Rinse Pro Move Erkek Jean Gömlek 0210031-86632
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.044,99 TL
1.099,99 TL
%5 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Ted Off Whıte Denım Erkek Jean Gömlek 0210909-86620
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
TÜKENDİ
Lee - Lee Uzun Kollu Erkek Jean Gömlek L66WPA01
Ücretsiz & Hızlı Kargo
849,50 TL
1.699,00 TL
%50 indirim


Erkek modasının en göze çarpan modelleri kuşkusuz jean gömlekler olmaktadır. Klasik ve spor çizgileri sebebi ile her ortama uyum sağlayan jean gömlekler, her sezonda, trend belirleyici kombinleri ile ön plana çıkmaktadır.

Eskiden genellikle mavi rengin ön planda olduğu koleksiyonda, son yıllarda birçok farklı pastel renkler kullanılmakta, böylelikle her kullanıcı kitlesine hitap edilmektedir.

Erkek Jean Gömlek Modelleri

Erkek jean gömlek modelleri, farklı renk ve farklı kesim modelleri ile birlikte sunulmaktadır. Her erkeğin zevki düşünülerek tasarlanan modeller içerisinde, farklı bedenlere göre özel olan gömlek çeşitleri de bulunmaktadır. Hem iş hayatı hem de günlük hayatta kullanılması gözetilerek hazırlanan bu modeller içerisinde her zevke uygun parçalar bulunmaktadır.

Regular jean gömlek modelleri

Slim fit jean gömlek modeller

Klasik jean gömlek modelleri

Spor jean gömlek modelleri

Likralı jean gömlek modelleri

Yırtık jean gömlek modelleri

Erkek jean gömlek modelleri arasında en çok tercih edilen bu modeller, yeni sezonun hem yaz hem de kış kreasyonunda öne çıkmaktadır.

Regular Jean Gömlek Modelleri

Regular erkek jean gömlek modelleri, genellikle günlük hayatta kullanıma yönelik oluşturulan en zengin parçalardır. Renk çeşitliliği bakımından, kullanıcılara oldukça geniş bir yelpaze sunulmaktadır.

Regular jean modelleri, kotlar, kumaş pantolonlar, bermuda şortlar ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Kesimleri daha salaş olan erkek jean gömlek modelleri içerisinde yer alan bu kategori, fiyat performans ölçeği bakımından oldukça üst segmentte yer alır.

Slim Fit Jean Gömlek Modelleri

Erkek jean gömlek modasına yön veren ve son yıllarda oldukça popüler olan bir kategoridir. Vücut yapıları ince olan ya da daha zayıf görünme isteyen erkekler tarafından tercih edilen bu koleksiyonda, oldukça şık parçalar bulmak mümkündür. Özellikle omuz kısmından geniş ve bele doğru daralan bu jean gömlekler, erkek bedeninin üst kısmında daha yapılı bir görünüm yaratılmasına olanak sağlar.

Penye, kaşe, ince ya da kalın kumaşlarla sentezlenen slim fit gömlekler, elegant bir görünüm isteyenler tarafından sıklıkla kullanılır. Erkek jean gömlek modelleri içerisinde son zamanlarda en çok tercih edilen modeller, bu kategoride kendini göstermektedir.

Klasik Jean Gömlek Modelleri

Düz kesim, düz yaka ve klasik bir görünüm, klasik jean erkek modelleri kreasyonunda sıklıkla görülmektedir. Her duruma uygun ve rahatlıkla kombinlenebilen bu erkek jean gömlek modelleri, zengin içeriği ile yeni sezona hazırlanmıştır.

Genellikle koyu renklerin hakim olduğu koleksiyonda, sonbaharın renkleri de uygun bir şekilde kullanılmıştır. Likralı ya da esnemez kumaştan üretilen klasik jean gömlekler, risksiz ama şık bir kombin yaratmak isteyenlerin vazgeçilmez parçalarını oluşturmaktadır.

Spor Jean Gömlek Modelleri

Kategorinin ilk çıkan ürünlerini ve erkek jean gömlek fiyatları bakımından en uygun modellerinin de bulunduğu eşsiz bir kreasyon olarak sunulmaktadır. Spor tarzını seven erkekler için gerek kesim gerekse kullanılan kumaşlar en ince ayrıntılarıyla düşünülmüştür.

Daha yuvarlak kesimlerin hakim olduğu spor jean gömlekler, mavi rengin tonları ile zenginleştirilmektedir. Spor ve regular ayakkabılarla bütünlük sağlaması, spor jean gömlekler için oldukça kolaydır.

Likralı Jean Gömlek Modelleri

Likralı jean gömlekler, kusurları kapatan ve daha fit görünüm isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Model olarak; regular, slim fit, spor kesim dahil tüm modellerde kullanılabilir. Özellikle koyu renkli likralı jean gömlekler, sezonun hem şık hem de zengin parçalarını oluşturmaktadır. Likralı jean gömlek tercih etmek isteyenler için birkaç ipucu şu şekildedir:

Bir beden küçük tercih edilmesi daha uygundur.

Ütülemesi ve yıkanması oldukça kolaydır.

Koyu renkler daha zayıf, açık renkler daha fit görünmeye olanak sağlar.

Yaz kış tercih edilebilir.

Erkek jean gömlek fiyatları bakımından oldukça makul bir oranda seyretmesi de koleksiyonun en çok tercih edilen kategorisi olmasını sağlamaktadır.

Yırtık Jean Gömlek Modelleri

Genellikle gençler tarafından tercih edilen yırtık jean gömlek modelleri, gömleğin bir bölümünün özellikle yırtılarak dizayn edilmesi ile oluşturulmaktadır. Daha spor ve günlük bir tarzın önde oldu bu kategori, ulusal moda akımında da kendine yer edinmeye başlamıştır. Daha ufak tefek yırtma ve sökülme detayları ile süslenen jean gömlekler, kumaş üzerinde daha büyük yırtıklara kadar giden bir dizaynla üretilmektedir.

Ayrıca yırtık jean gömlekler, gömlek üzerinde farklı aksesuarlarla da tasarlanır. Çengel iğneler, gümüş boncuk baskılarla daha farklı ve iddialı bir tarzı yansıtmaktadır. Yırtık jean gömlekler, yırtık denim pantolonlarla da oldukça uyumlu olarak kullanılabilir.

En Şık Erkek Jean Gömlekler

En şık erkek jean gömlek kategorisi, her zaman kombinlenebilir ve sürdürülebilir bir moda anlayışını benimsemektedir. Hem özel davetlerin hem de günlük kullanımın bir parçası olması hedeflenen erkek jean gömlek modellerini barındıran bu kategori, birçok farklı model bir araya getirilerek oluşturulmaktadır. Kategorinin öne çıkan modelleri arasında;

Koyu renkli jean modeller

Dik yakalı jean modelleri

Penye jean modelleri

Bele oturan, kısa kesim jean modelleri

Desenli jean modelleri

Bulunmaktadır. Bu modeller hem erkek jean gömlek fiyatları hem de trend olan modeller gözetilerek hazırlanmıştır.

Erkek Jean Gömlek Fiyatları

Her sene yeniden düzenlenen ve milyonlarca erkeğin beğenisine sunulan koleksiyon, model bakımından olduğu kadar fiyatlar bakımından da önem taşımaktadır. Erkek jean gömlek fiyatları, kaliteden ve yeni akımlardan ödün verilmeden belirlenmektedir.

Erkeklerin en önemli giyim ürünü olan gömlekler, herkesin ulaşılabileceği bir oranda satışa sunulmaktadır. Böylelikle çeşitlik ve sürdürülebilirlik sağlanmakta, şıklık ve ucuzluk arayan beylerin beğenisi kazanılmaktadır.

Erkek Jean Gömlek Kombinleri

Erkek jean gömlek, en rahat kombinlenebilen parçalardan biridir. Artık günümüzde rahatlık ve şıklığın bir arada olmasına özen gösterildiği düşünülürse, bu kategori beyler için kolaylık sağlamaktadır. Birkaç özel ipucu ile daha şık bir görünüm yakalamak mümkündür.
Göbek fazlalığından şikâyet eden erkekler için regular kesim modeller kesinlikle tercih edilebilir. Koyu renkten pastel renklere kadar uzanan bir skalada, istenilen renk kombini sağlanabilir. Dar paça pantolonlarla, gömleğin dışarıya çıkarılarak oluşturulduğu bir görünüm, oldukça şıklık katacaktır.

Jean gömlekle aynı renk ve dokuya sahip bir pantolon, yeni sezonun en gözde görünümüdür. Kahverengi bir kemer ve regular bir ayakkabı seçimi ile tamamlanırsa, oldukça etkili bir kombin yaratılabilir.

Boynu kısa ve dar erkekler için yuvarlak yaka jean gömlek modelleri tercih edilebilir. Böylelikle, yüz ve boyun bölgesi daha uzun görünecektir.

Üst kısmı yapılı olan ya da yapılı görünmek isteyenler için, slim fit erkek jean modelleri tercih edilebilir. Yine slim fit kesime sahip bir pantolon ile ofis ve günlük yaşam kombini bir arada yapılabilir.

Salaş ve spor bir görünüm hedefleyen erkekler, jean gömlek içerisine thsirt giyerek ve gömleğin önünü iliklemeden kombin yapabilirler.

Likralı modeller hem klasik hem de spor bir çizgide üretilir. Bu sebeple, likralı jean gömlekler hem kravat hem de blazer ceketler ile rahatlıkla kombinlenebilir.

Özellikle yaz aylarında bermuda şortlar üzerine çok yakışan jean gömlekler ister önü açık ister önü kapalı bir şekilde rahatlıkla kullanılabilir.

Spor bir görünümden vazgeçmeyen erkekler, kendinden kırışık kumaşa sahip olan ve ütü gerektirmeyen jean gömlekleri tercih edebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.