x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Kahverengi Erkek Kartlık 0910320-70227
Ücretsiz & Hızlı Kargo
503,49 TL
529,99 TL
%5 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Denizci Mavisi Erkek Çüzdan 0911218-84324
Hızlı Kargo
351,49 TL
369,99 TL
%5 indirim
TÜKENDİ
Mavi - Mavi Erkek Kartlık 091863-900
Hızlı Kargo
229,99 TL
Erkek Kartlık Modelleri Ve Kullanımı


Erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen erkek kartlık çeşitleri, doku ve renkleri yönünden avantajlı kullanım sağlar. Etkileyici, şık görünümün önemli tamamlayıcı aksesuarlarından olan kartlıklar pek çok kıyafete de uyum sağlamaktadır. Kimlik, kredi kartı, ehliyet ve diğer önemli belgeleri taşımak gibi önemli bir fonksiyonu vardır. 

Erkek Kartlıkları

Klasik görünüm için genel olarak deri erkek kartlık tercih edilirken, spor tarz için farklı renk ve desene sahip kumaşlar tercih edilebilir. Kart yuvaları ve bölme alanları gibi faktörlerde kartlık modelleri seçiminde dikkat edilmesi gereken konular arasındadır.

Erkekler ihtiyaçlarına uygun malzeme ve boyutta tercihlerine uygun bir kartlık seçebilirler. Modellerine göre erkek kartlık fiyatları değişiklik göstermektedir.

Erkek Kartlık Modelleri

Anahtarlıklı kartlıklar, bilinen en kullanışlı erkek kartlık modelleri arasında yer alır. İyi bir anahtarlık ile anahtarlarınızı da bir arada tutabilirsiniz. 

Para klipsli kartlıklar, bu türlerinin yan tarafında, para tutmak için klips bulunmaktadır. Yuvalara kredi kartlarını ve kimlikleri koyarken, klipse ise para gibi ince kağıtları koyabilirsiniz. 

Bölmeli kartlıklar, bu kartlıklarda genellikle bozuk para bölmesi bulunur. Eğer bozuk para kullanımı var ise bozuk para bölmeli erkek kartlık modelleri tercih edilebilir.

Fermuarlı kartlıklar, genellikle gençlerin tercih ettiği bu modeller çok kullanışlıdır. Tüm kartların ve paranın bir arada tutulduğu bu modeller ağzının fermuarlı oluşuyla içindekilerin dökülmesini önler.

Deri Erkek Kartlık Modelleri Nasıl Anlaşılır?

Erkekler tarafından tercih edilen deri erkek kartlıkları genellikle deri kokusundan anlaşılmaktadır. Aynı zamanda deri kartlıklar çok parlak olan bir yapıya sahip olmamaktadır. Bu ürünler leke yapmaz ve de esnektir. Erkek kartlık deri modelleri klasik kesim rengi ile de kullanımında kendisini göstermektedir.

Çok desenli ve ya parlak renklere sahip olmayan kartlıklar klasik tarz olarak değerlendirilmektedir. Klasik tarzda kullanılmak için alınan erkek kartlıklarının derisinin gerçek olması çok önemlidir. Bu bağlamda gerçek deriden üretilen kartlıklar su, nem gibi çeşitli lekelenmelerden hiç deforme olmayan kartlıklardır. 

Erkek Kartlıkları Nasıl Kullanılır?

Kartlıklar, farklı amaçlarla kullanılan genelde kartların muhafaza edilmesini sağlayan ürünlerdir. Günlük yaşamda fazla işlevi olduğu için kullanılan bir aksesuardır. Erkek kartlıkları genellikle deri, plastik ya da metal malzemeden üretilmektedir. Farklı boyut ve ya tasarımlara sahip olabilirler.

Kartlar, bölmelere yerleştirilip düzenli şekilde saklanabilir. Böylece kartların üzerinde yer alan bilgiler zarar görmez. Sıklıkla kullanılan erkek kartlık modelleri sayesinde kartlarınızı hızlıca bulabilirsiniz. Cüzdanın içinde ve ayrı olarak taşınabilecek erkek kartlıkları küçük ve kompakt yapıdadır. Bu nedenle kolay taşınabilir yapıdadır.

Hareketli Erkekler Nasıl Kartlık Alınmalı

Gün içerisinde oldukça aktif, hareketli olan kişilerin tercih etmesi gereken erkek kartlık modelleri kıyafetlerine tutturabilecekleri ürünler olmalıdır. Kıyafetlerine, pantolonlarına takılan kartlık modelleri bu kişiler için son derece kullanışlıdır. Bu erkek kartlık modelleri, kıyafetlere sabitlendiğinden dolayı günlük koşturmaca sırasında düşürmek de son derece çok zor olmaktadır.

Erkek Kartlıkları Nasıl Olmalıdır?

Erkek kartlıklarının işlevsel kullanımı açısından, stil ve dayanıklılık durumu belirli bazı özelliklere sahiptir. Kartlıkların yeterli kart yuvasına sahip olması önemlidir. Bu tip erkek kartlık modelleri içerisine banknotlar için de uygun bölme bulunur. Kaliteli dikişlere ve sağlam fermuar sahip olan ürünlerin dayanıklılıkları yüksektir. Erkek kartlıklarının boyutu genelde cepte ya da avuç içerisinde rahatlıkla taşınabilecek durumda tasarlanmaktadır.

Erkek Kartlıkları Nerede Taşınır?

Dış görünüş ve tarzınız, gittiğiniz yerlere bağlı olarak değişmektedir. Çalışma hayatında eğer klasik bir tarzınız varsa erkek kartlık kullanımını sevebilirsiniz. Sosyal hayatınızda pantolon ile gezerken kartlıkları pantolon ceplerinde taşımak mümkündür.

Spor tarzı seven erkeklerin bazılarında spor çantası kullanımı vardır. Özellikle genç erkeklerin kullandığı spor çantalarda da erkek kartlıkları taşınması kolaydır. Tarz ne olursa olsun, kıyafet kombinasyonuna göre kartlık taşınması şıklığınızı tamamlamaktadır. 

Öncelikle kartlığın tıka basa dolmuş olmaması gereklidir. Dolu kartlıklar, kabarıklık ve de potluk yaratmaktadır. Bu nedenle işinize yaramayacak fazlalık belgeleri kartlıktan çıkarmanız daha iyi görüntü açısından uygundur.

Takım elbise giymeyi tercih eden erkekler kartlıklarını, kumaş pantolon ve ya gömlek ceplerinin yerine ceketlerine koyabilirler. 

Eğer kot pantolon giyiyorsanız, arka cebe koyulan kartlıkların üzerine uzun süre oturulduğunda zamanla postür bozukluklarına yol açabilir. Erkek kartlığınızın sağlam ve dayanıklı kalması için kullanıma dikkat edilmelidir. Ayrıca içindeki kart ve ya belgelerin herhangi zarar görmemesi adına oturulduğunda cepten çıkarılması gereklidir.

Son olarak bazı erkekler, kartlıklarını bel çantasına koyarak taşıyabilir. Ancak tarzınız değil ise, bel çantası taşımak yerine cebinize koyarak pratik çözüm sağlayabilirsiniz.

Erkek Kartlık Kullanımı mı Cüzdan Kullanımı mı?

Günümüzde eskiyen kullanımını yitiren cüzdanların yerine daha yenisini almak amacıyla baktığınızda pek çok sayıda seçenek görebilirsiniz. Bu seçeneklerin hepsi erkek kartlık fiyatları bakımından değişmektedir. Erkek kartlık kullanımı ve cüzdan kullanımı arasında kalan kişiler öncelikli olarak hangi amaçla kullanacağını düşünmelidir.

Bir kaç kredi kartı, kimlik, ehliyet ile evden çıkanlar kesinlikle erkek kartlık modellerini tercih etmesi gereklidir. Kibarlığı açısında cüzdanlar genel olarak ince yapılı olmazlar. Bu nedenle de ince yapılı ürün tercih ederseniz, kartlık kullanmanız verimli olacaktır.

Kart tutucular her zaman için süper kompakt yapılarıyla her cebe çok rahatlıkla girebilir. Erkek kartlık modelleri bu bağlamda potluk ve şişkinlik yaratmaz, güzel bir görünüm sağlamaktadır. Günümüzde erkek kartlık modellerinin tasarımları bazı modellerde minimalist ölçüler üzerinden imal edilir.

Bu tip erkek kartlık ürünlerini arka cebinize attığınız zaman üzerine otursanız dahi şekil kaybetmezler. Ek olarak gün içinde sürekli bir şekilde nakit paraya kullanmayanlar erkek kartlık modellerini tercih edebilirler. Çünkü kredi kartına ihtiyaç duyan erkekler kesinlikle kartlık kullanımını daha pratik bulacaktır.

Tarzlara Göre Erkek Kartlık Modelleri

Sürekli kullanılan erkek kartlıklar aksesuar bakımından önemlidir. Bu kartlıkları tercih ederken kendi tarzınıza, kıyafetlerinize en uygun olan ürün çeşitleri arasından bir seçim yapmaya dikkat etmek gereklidir. Dolayısı ile ilk etapta tarzınıza uygun tasarım, doku ve kesim çeşitlerini kontrol edebilirsiniz.

Klasik giyinmekten hoşlanan erkekler, kartlığını da klasik görünümlü model olarak seçebilir. Özellikle deri ya da yandan katlanır kartlık modelleri de bu sınıfta değerlendirilmektedir. Bu kapsamda erkek kartlık fiyatları kontrol edilerek modeller seçilmelidir.

Erkek takım elbiselerinize uyumlu olan renklerde birden fazla miktarda kartlık kullanabilir ve ya hepsi için uyumlu olan bir renkte tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak kahverengi, siyah ve gri takım elbiselerin tümüne uyum sağlayacak olan zevkinize uygun ortak bir renk bulmanız mümkün olmaktadır.

Genel olarak bu üç renge de en çok uyan koyu gri aksesuarlar olmaktadır. Fakat kıyafetlerin tonlarına göre kontrast görünüm oluşturmayacak bir şekilde ton sür tonlar yapabilir ve bu şekilde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Erkek Kartlık Fiyatları

Son dönemlerde pek çok erkek tarafından kullanılan kartlık modellerinin yanı sıra fiyatları da tercih sebebi olmaktadır. Bu nedenle erkek kartlık fiyatları araştırılarak seçilmelidir. Fiyatlar bakımından erkek kartlık modelleri nerdeyse her segmentte bütçeye hitap etmektedir. Kişiler beğendikleri model, renk, desen, malzemelere karar verdikten sonra fiyatları değerlendirebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.