x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.399,99 TL
1.999,99 TL
%30 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.529,99 TL
1.799,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.104,15 TL
1.299,00 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.529,99 TL
1.799,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.529,99 TL
1.799,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
911,99 TL
959,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
911,99 TL
959,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
541,49 TL
569,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
854,99 TL
899,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
569,99 TL
599,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
911,99 TL
959,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
854,99 TL
899,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
911,99 TL
959,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
911,99 TL
959,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
764,99 TL
899,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
764,99 TL
899,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
569,99 TL
599,99 TL
%5 indirim


Yaz aylarının vazgeçilmezi olan en önemli giyim çeşitleri içerisinde şortlar yer alır. Şortlar hem erkekler hem de kadınlar için önemli yer taşımaktadır. Rahatlığın, özgürlüğün ve aynı zamanda yaz ayı için şık giyimin de parçası olarak öne çıkarlar. Günümüzde ise artık moda uzmanlarının elinde pek çok fonksiyonel yapısı ve şıklığı üzerinden seçim şansı sunuyor.

Birbirinden şık ve farklı tasarımları ile birlikte özel model yapısı altında erkek şort çeşitleri geniş bir yelpaze sunmaktadır. Üstelik yaz ayına yakışır biçimde harika desenleriyle göz alıcı ve rahatlatıcı, şık bir görünüm de vermektedir. Bu konuda kaliteli malzeme yapısıyla da özel kumaşı eşliğinde pek çok farklı şort modeli kategori bünyesinde yer alıyor.

Yeni Sezon Birbirinden Zevkli Erkek Şort Modelleri

Yeni sezon itibariyle birçok farklı model yapısı altında harika erkek şort modelleri arasından tercih yapmak mümkündür. Bunlar özellikle uzun ve kısa şortlar ile kapri şeklinde kategoriye ayrılır. Özel dokunuşu ve modern çizgileriyle stil sahibi her erkek adına harika tasarımlar sunduğunu söylemek mümkün. Bu konuda kareli, çizgili, desenli ve baskı model yapısı altında birbirinden değişik seçenekler arasından tercih yapılabilir.

Estetik tasarımları ve günümüz modern çizgilerini en iyi şekilde yansıtan çeşitler, şıklığı da bir adım öne çıkarmaktadır. Aynı zamanda tek renk ve hoş çizgileri doğrultusunda da tercih yapılabilir. Üstelik farklı kıyafetlerle hoş bir kombin yaratarak yaz aylarını keyifli biçimde geçirme şansı elde edilebilir.

Farklı Kıyafetlerle Kombin Üzerinden Erkek Şort Çeşitleri

Hem yaz aylarında hem de ara mevsimlerde şortlar birçok farklı yerde kullanılır. Bunlar hem kapalı alanlar hem de açık alanlar olmak suretiyle değişkenlik gösterir. Aynı zamanda amaca uygun şekilde uyumlu bir seçenek sunmaktadır. Bu konuda birçok farklı kıyafet ile beraber güzel bir kombin yaratacak şort modelleri arasından seçim yapmak mümkündür.

Özellikle basic tarzı modeller ve tişörtler ile hoş bir görüntü oluşturulabilir. Tabii farklı gömlek çeşitleri, polar ürünler ve daha birçok değişik kıyafetlerle bütün haline getirilebilir. Yaz aylarında üstsüz bir şekilde erkekler sadece şort da kullanılabilir. Bunları sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmış harika modeller üstelik çok uygun erkek şort fiyatları doğrultusunda sunulmuş durumda.

Rahatlığı Ön Plana Çıkaran Erkek Şortlar

Yaz aylarında terlememek ve rahatlık elde edebilmek için günümüzde erkek şort modelleri kullanılır. Bunlar dizüstü veya diz altı seçenekler doğrultusunda farklı boyutlar üzerinden değerlendirilebilir. Ancak özellikle kaliteli kumaş yapısı ile beklentiyi en iyi biçimde karşılayacak çeşitler önemli yer taşır. Esnek yapısı, terletmeyen tasarımı, yapışmayan ve hava alan kumaşı eşliğinde ürünler değerlendirilmektedir.

Üstelik bu durum beden yapısına ya da yaş grubuna göre fark etmeden ön plana çıkar. Denizde, havuzda, günlük gezerken kullanılabilecek yapıda modeller fonksiyonel bir rahatlık sağlamalıdır. Bunu sağlayan özel kumaş yapısı ve üretim tasarımı altında birçok değişik seçeneği değerlendirmek mümkündür.

Sporda Kullanmak Amaçlı Erkek Şort Modelleri

Elbette şortların kullanım alanını olarak en fazla öne çıkan kısım spordur. Bu konuda genelde futbol ve benzeri gibi oyunlar için dizüstü, basketbol gibi kapalı alanları içinse diz altı şortlar öne çıkar. Ancak burada önemli özellikle hafif olması, esnek ve terletmeyen tasarıma sahip olması önemlidir.

Nefes alan kumaşı sayesinde daha uzun süre ve rahatlıkla spor yapma şansı elde edilebilir. Tabii rüzgarı kesmesi ve rahat hareket etme imkanı vermesi de bu konuda önemli yaklaşır. Şık tasarımları ve özel desen yapısı eşinde birbirinden güzel erkek şort modelleri sportif yapılar için kullanım imkanı vermektedir.

Günlük Yaşamda Değerlendirmek İçin Erkek Şortlar

Yaz aylarında hem gündüz hem de gece gezerken rahatlığı ön plana çıkarmak için şortlar tercih edilir. Özellikle bir durum erkekler için büyük bir önem arz etmektedir. Aynı zamanda kumsalda güneşlenmek, denize açılmak ya da sahil alanlarını gezmek erkek şortlar ile değerlendirilir. Bu konuda hem rahatlığı hem de şık ve havalı bir etki yaratacak pek çok farklı şort modeli bulunmaktadır.

Özellikle farklı desenleri, hoş atmosfer sağlaması ve açık renkleri ile birlikte güzel bir görünüm vermektedir. Bu görünümü en iyi şekilde sağlayacak birbirinden farklı tasarımlar altında ve çok uygun erkek şort fiyatları kapsamında ürünler yer alıyor. Nerede olursanız olun rahatlıkla ve keyifli bir şekilde giyebileceğiniz harika şort modelleri kategori bünyesinde bulunmaktadır.

Her Erkeğin Tarzına Uygun Şort Modelleri

Her erkeğin kendi tarzı bulunmaktadır ve doğal olarak buna uygun şekilde erkek şort modelleri tercih edilir. Özellikle de tasarım açısından klasik ve minimalist modellerin yanı sıra daha dikkat çekici ve estetik, farklı aksesuarlar ile hazırlanmış modeller öne çıkmaktadır. Bu konuda değişik desenleri, havai tarzı ürünler ve baskı modelli çeşitler yer almaktadır.

Klasik tasarımlarda tek renk ve ağır başlı modeller, daha çok koyu renkler üzerinden hoş bir görüntü sunuyor. Yaş grubu veya bulunduğu yer ile beraber beden yapısına göre fark etmeden harika tasarımlar arasında tercih yapılabilir.

Farklı Aksesuarlar İle Erkek Şort Modelleri

Şort modelleri aynı zamanda birçok değişik aksesuar ile daha güzel bir görüntüye bürünür. Özellikle bu konuda ayakkabılar vazgeçilmezdir. Genelde ise sportif ayakkabılar elbette ön plana çıkar. Renk olarak ise beyaz rengin çok hoş bir görüntü sergilediğini söylemek mümkündür. Tabii bunun yanı sıra mavi ve kırmızı ile birlikte siyah seçenekleri de tercih edilebilir.

Farklı bileklik modelleri ya da kolye seçenekleri ile şorta güzel bir oyun sağlamak mümkün. Bu konuda aynı zamanda bütün değişik aksesuar seçenekleri doğrultusunda erkek şort modelleri bulunmaktadır. Bunları kategori üzerinden tercih edebilir ve keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kaliteli Kumaş Yapısıyla Erkek Şort Modelleri

Özellikle kaliteli kumaş yapısı altında seçim yaparak şort modelleri tercih etmek çok önemlidir. Çünkü yaz aylarında genelde şortlar kullanılır ve bunların terletmemesi gerekir. Aynı zamanda spor yaparken rüzgarı kesebilecek, nefes alabilecek ve esnek yapıya sahip bir özellik sunmalıdır.

Tabii diğer yandan dayanıklı olmasa sayesinde her koşulda ve farklı ortamlarda kullanım olanağı sağlanabilir. Çünkü şortlar sadece spor ya da günlük yaşamda değil aynı zamanda doğa şartlarında da kamp ve benzeri gibi durumlarda değerlendirilir. Tüm bunları en iyi şekilde karşılayacak kaliteli malzeme yapısı altında hazırlanmış şort modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Değişik Model ve Renk Yapılarıyla Erkek Şortları

Her erkeğin kendi stil ve model yapısına uyum sağlayacak yeni sezon birbirinden şık tasarımlar altında şortlar yer alıyor. Özellikle yaz aylarına en iyi şekilde yansıtacak desenler doğa görselleri üzerinden dikkat çekmektedir. Aynı zamanda animasyon tasarımları, farklı çizgiler altında estetik modeller asimetrik şekillerle öne çıkmaktadır.

Tek renk üzerinden sade modeller arasından da seçim gerçekleştirmek mümkün. Her açıdan kaliteli kumaş yapısı ve konforu en iyi biçimde sağlayan şortlar arasından tercih yapabilirsiniz. Üstelik bu seçenekleri birden fazla şekilde sipariş için çok uygun erkek şort fiyatları kategori bünyesinde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.