x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.379,99 TL
2.799,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.209,99 TL
2.599,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.699,99 TL
1.999,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.699,99 TL
1.999,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.359,15 TL
1.599,00 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
949,99 TL
999,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
350,00 TL
999,99 TL
%65 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.082,49 TL
2.449,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.139,99 TL
1.199,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.139,99 TL
1.199,99 TL
%5 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.274,92 TL
1.499,90 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.274,92 TL
1.499,90 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.469,99 TL
2.099,99 TL
%30 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.469,99 TL
2.099,99 TL
%30 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.699,15 TL
1.999,00 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.082,49 TL
2.449,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.082,49 TL
2.449,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.714,99 TL
2.449,99 TL
%30 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.469,99 TL
2.099,99 TL
%30 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.379,99 TL
2.799,99 TL
%15 indirim
Erkek Pantolon Modelleri


İlk bakışta erkek pantolon çeşidinden, bir model seçerken silueti tanımlayabilmeleri, renk kombinasyonunu zenginleştirebilmeleri ve hatta tüm kıyafetin odak noktası haline gelebilmeleri açısından belirleyici unsur olmaktadır. Erkek pantolon seçmek, vücudumuzun farkındalığı ve giydiklerimizle onun nasıl görünmesini istediğimiz konusunda büyük önem taşımaktadır.

Birçoğumuz sadece kot pantolon giyme eğiliminde olsak da, çoğu zaman hepsi aynı olsa da, pantolon modelleri gerçekten çok fazladır. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek olduğundan, her zaman farklı ve süper havalı kıyafetlerle herkesi şaşırtmanıza olanak sağlayacak pek çok model bulunmaktadır.

Erkek Pantolon Model Özellikleri 

Erkek pantolon modelleri arasında hem zarif, hem gündelik hem de sportif versiyonlarda en iyi tasarım erkek pantolon koleksiyonları bulunmaktadır.
Kot pantolon en sık kullanılan erkek pantolon modelleri arasındadır. Alışılmış kot pantolonları tercih etmekten kaçınmak için, ister optik ister krem ​​​​olsun, beyaz versiyonu kesinlikle görünümünüze farklı bir dokunuş katabilecek bir alternatiftir. Bunun yanında mavi seçenekler çok sık kullanılan modeller arasındadır.

Deri erkek pantolon modelleri çok farklı giyim tarzına sahip kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Rock ruhu, bu anlamda, yapay elmaslı ve pullu gömlek, maksi kemer ve timsah görünümlü sivri çizmelerle harika bir uyum oluşturmaktadır.
Klasik Tarz Erkek Pantolon Modelleri

İnce çizgili kumaş pantolon çeşitleri erkeklerin çok sık tercih ettiği modellerdendir. Genelde erkek pantolon modelleri erkeklere onlarca yıldır eşlik eden en iyi giyim şekli olmaktadır. Kullanımları her durum için neredeyse mükemmeldir. İster ofis kıyafeti perspektifinde uyumlu bir ceket, gömlek ve kravatla ya da büyük beden bir tişört ve kalın spor ayakkabılarla giyin harika bir görünüm bulunacaktır.

Erkek kumaş pantolon çeşitlerinde farklı renk tonlarına ek olarak, sayısız farklı kumaş seçebilirsiniz. Bu rengin beraberinde getirdiği karmaşıklık düzeyini olumsuz yönde etkilemez ve tüm görünüme aktarmayı başarabilir.

Spor Erkek Pantolon Modelleri

Son zamanlarda erkek pantolon modelleri arasında yer alan bol kesim pantolonlar çok hoş ve spor bit görünüm sağlıyor. Bol cep ayrıntıları ile son derece çekici ve güçlü bir hava yaratmaktadır. 
Siyah kumaş pantolonlar ya da sentetik veya keten pantolonlar çok geniş kullanım alanına sahip olmaktadır. 

Gardırobunuzda bulunması gereken pantolonlara bakıldığında siyah pantolonlara da yer verilmeden geçilemez. Muhtemelen hepinizin en az bir çifti vardır, çünkü kabul edelim ki bunlar kot pantolonun en resmi alternatifidir. Hem klasik hem de spor bir hava yaratmaktadırlar. 

Erkek Pantolonların Yapısal Özellikleri 

Genel olarak, pamuklu kumaştan üretilen ve dar kesimi, kalça kısmı geniş ve bilek kısmı dar olan erkek pantolon, hem gündelik hem de daha klasik bir kıyafete uyum sağlayan giysileri temsil etmektedir.

Günümüzde erkek pantolonlar her zaman az ya da çok ağır pamuklu kumaştan ve bej gibi nötr ve klasik nüansların yanı sıra gri ve maviden de üretilmektedir. Yan cep, özel dikişlerle klasik bir şekilde tasarlanmaktadır. Arka cepte kapak bulunur. Pantolonun fermuar ve düğme kapaması dikiş tekniği tarafından gizlenmiştir.

Erkek Pantolon Kumaş Özellikleri 

Erkek pantolon kumaşları tutarlıdır ancak aşırı ağır değildir, nefes alabilir ve yılın her mevsimi için idealdir. Mavi versiyonu aynı tonda olup, ne çok dar ne de çok geniş olan, aşırı sıkı görünmeden figürü zayıflatabilen düz bir bacakla karakterize edilir.

Konfor tutkunları, sadece spor için değil boş zamanlarınızda dışarı çıkmak için de ideal, konforlu ve konforlu kumaştan üretilen versiyonunu çok sevmektedir. Renk, zarif ve sofistike bir kıyafet için diğer toprak renkleriyle mükemmel uyum sağlayan zarif bir askeri yeşildir.

Erkek Pantolon Kombinleme Teknikleri

Kaliteli malzemelerden yapılmış ve ayrıntılara kadar inceltilmiş bu ürünler, mükemmel bir kalite-fiyat oranını ve her şeyden önce uzun ömrü garanti eder. Bunlar nefes alabilen liflerdir ancak kışın ısıyı eşit derecede tutma kapasitesine sahiptirler. Basit bir kazakla, daha şık bir etki için bir gömlekle veya daha rahat bir çözüm için bir sweatshirt ve tişörtle kombinlenmek üzere çeşitli moda renklerde mevcuttur.

Nötr ve klasik tonlarda, mavi, beyaz ve hatta siyahla çok yakışan oldukça koyu bir bej rengi olan erkek pantolon modelleri ile başlayalım. Pantolonlar, beyaz bir gömlek, resmi olmayan bir iş günü için bir kazak veya gündelik bir dokunuş vermek için bir sweatshirt ile kombinlenebilen geleneksel 5 cepli pantolonlardır.

Yeni trend 5 cepli erkek kot pantolonunun görünümü, bir tişört veya polo ile kombinlendiğinde sportif görünümden, gömlek ve klasik triko ile giyildiğinde gündelik görünüme dönüşür. Bu model aynı zamanda genç bir tarza sahip bir ceket ve pantolon görünümü oluşturmak için de ideal olabilir.

En Son Trend Erkek Pantolon 

Pantolon seçimi önemlidir ve bazı temel parametreleri göz ardı edilemez. Öncelikle şu anda moda olan çizgi koniktir ancak aşırı sıkı değildir, alt kısmı düzdür veya ayak bileğini vurgulamak için elastik bir bantla sıkılmıştır. Kumaş, zamanın stresine ve yıpranmasına karşı dayanıklı olması ve aynı zamanda göze hoş gelmesi gerektiğinden başrol oynuyor.

Boş zamanlar için klasik jean pantolonları, ağır pamukluları ya da peluş ve sıcak tutan çeşitlerini tercih etmek mümkün. Çok yönlü bir model istiyorsanız nötr renkler veya daha orijinal bir model tercih ediyorsanız daha yoğun renkler arasından seçim yapabileceğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. 

Erkek Pantolon Seçimi 

Günümüzde erkek pantolon çeşitlerini seçerken, yaşam tarzınıza ve fiziksel görünümünüze uygun olanı nasıl seçmeniz gerektiği son derece önemlidir. 

Günlük kullanım için mükemmel gündelik pantolon dar alt kısmı olan, biraz buruşuk ve aşağı doğru diz kıvrımlı bir versiyon olarak en modern seçenektir.

Tüm erkek vücut tiplerine uygun olan modelleri seçmek daha doğru ve konforlu olmaktadır. Eğer karnınızda çok fazla yağ birikimi varsa, asla dar belli ve göbeğiniz dışarıya taşan dar pantolonlar giymeyin.

Daha fazla kapasiteye ihtiyacınız varsa daha az dar pantolonlara, pileli veya pilesiz bulabileceğiniz beli daha geniş bir pantolonu tercih edebilirsiniz. 

Çok genç bir ruha sahip modaya uygun pantolonlar istiyorsanız en iyi seçenek, az çok uç noktalara taşınan slim fit pantolonlardır.

Her markanın modelleri ve giydikleri şekil açısından hem kadın hem de erkek vücudunda kendine özgü sırları vardır. Doğru modeli bulana kadar pantolon çeşitlerini denemek gerekmektedir. 

Erkek Pantolon Fiyatları 

Günümüzde erkek pantolon fiyatları hem marka hem de model seçeneklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Aynı zamanda renk de fiyatı etkileyen başka bir undur olmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman erkek pantolon fiyatları beden ölçüsü olarak da farklılık göstermektedir.

Büyük beden bir erkek pantolon ile küçük beden bir erkek pantolon fiyatları aynı değildir. Bu kapsamda erkek pantolon çeşitleri her anlamda farklı fiyat aralıklarına sahip olmaktadır. Bununla birlikte erkek pantolon fiyatları her bütçeye uygun çeşitlerde satışa sunulmaktadır. 

Bir pantolon kumaşına, yapısına, aksesuarlarına ve elbette marka etiketine bağlı olarak az ya da çok pahalı olabilir ama hepsinden önemlisi pantolonun vücudunuza uyum sağladığı şekildir. Vücudunuzun şekline uygun olmayan pantolonları, asla satın almayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.