x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
3.709,99 TL
5.299,99 TL
%30 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
4.199,99 TL
5.999,99 TL
%30 indirim
TÜKENDİ
Salomon - Salomon X Ultra 4 Mıd Gore-Tex Erkek Outdoor Bot L41739800
Ücretsiz & Hızlı Kargo
4.759,99 TL
6.799,99 TL
%30 indirim
TÜKENDİ
Salomon - Salomon X Ultra 4 Gore-Tex Erkek Outoor Ayakkabı L41385100
Ücretsiz & Hızlı Kargo
4.199,99 TL
5.999,99 TL
%30 indirim
Salomon Markası


Salomon bir ayakkabı markasıdır, dünyanın 5 kıtası ve pek çok ülkesinde kullanılmaktadır. Kullanıcıya yüksek konfor sunarak her türlü doğa koşulunda güven vermektedir. Salomon markası ergonomisi, hafifliğiyle güven vermektedir. Kayak, snowboard, doğa yürüyüşü gibi sınırsız kullanım sunmaktadır.

Salomon ayakkabı modelleri kullanıcı rahatlığı düşünülerek üretilmektedir. Bütün dünyada en çok tanınan ayakkabı markası olarak ilk tercih ürünü olarak bilinmektedir. Uzun yıllardan bu güne üretim ayrıcalıklarını geliştirerek kullanıma sunulmaktadır. 

Salomon Ayakkabı Nedir?

Salomon ayakkabı marka ayrıcalığıyla bilinen bir konfor ürünüdür. Avrupa’nın pek çok ülkesinde kullanıcıları bulunan salomon ayakkabı modelleri Türkiye’ de de güvenle kullanılmaktadır. Üretim teknolojisi, kullanılan malzeme kalitesiyle sevenlerinin vazgeçilmezi olarak bilinmektedir.

Treking, macera yarışları, snowboard ve vahşi doğa koşullarında güven vermektedir. Salomon markası dünyanın her yerinde tanınarak kullanıcılara ulaşmaktadır. Doğa tutkunları için ekipman önemi çok büyüktür.

Giyilen elbiselerin rahatlığı, ayakkabı güvenliği gibi detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu durum kişinin, doğanın kucağında mutluluk mu yaşayacak işkence mi çekecek? Belirleyici unsur olmaktadır. Bu konuda yüksek güvenlik ve konfor aracı olarak Salomon markası herkese yetebilecektir.

Salomon Marka Ayakkabı Özellikleri

Salomon ayakkabılar kullanıcıya, yüksek kalite yürüyüş, mevsim sınırı olmadan kullanabilme özgürlüğü kazandırmaktadır. Üretim teknolojisine bağlı olarak Dünyanın her yerinde bilinerek kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Salomon ayakkabı fiyatları müşteri memnuniyeti önceliğinde oluşturulmaktadır. Ayakkabı özellikleri arasında;

Aşınma ve darbelere dayanıklı doğa dostu tekstil desteği ayağın nefes almasına destek olmaktadır.

Düşük kesimli üst yüzey ayağa hareket özgürlüğü kazandırmaktadır.

Sensıfıt özelliği hassas kas yapılı olanlara iç ve dıştan sarma özelliğiyle ayağa uyum sağlamakta ve ayakkabı için güven vermektedir.

Naylon tabaka ile yüksek hava sirkülasyonu sağlayan Salomon ayakkabı tüm dünyada herkesin tercihidir.

Ayarlanabilir topuk askıları sayesinde milimetrik ayar yapılabilmektedir.

Ayrıca darbe koruyucu kauçuk topuk ve ayakkabı bağcığı saklama cebi bulunmaktadır.

Ayakkabı Seçiminde Dikkat Edilecek Detaylar

Ayak sağlığı beden ve ruh sağlığının en önemli etkenidir. Bu nedenle ayakkabı seçimine maksimum özen gösterilmelidir. Bu konuda ilk tercih olarak Salomon markası seçilebilmektedir. Global bir konfor ürünü olarak tanınan ayakkabılar uzun ömürlü ve maksimum rahatlık sunmaktadır. Ayrıca, hafifliği, kas desteği mükemmel yastık görevi üstlenerek darbeleri önlemektedir.

Anti kum- çakıl önlemeye yarayan astar ayrıcalığı atıkların zarar vermemesini sağlamaktadır. Salomon ayakkabı fiyatları son derece düşük olarak yansıtılmaktadır. Ön ayak bölümü ayrıca parmak araları dahi nem kontrollü teknolojik özellik taşımaktadır.

Salomon ayakkabının asıl amacı ayağın nefes almasıdır. Bu amaçla geliştirilen üretim teknolojisi terletmeden ayağın kuru kalmasını sağlamaktadır. 3D Advanced Chasssıs (orta taban uyumlu ek taban) sistemi ayakta yanal destek sağlamaktadır.

Yüksek güvenlik sağlamaktadır. Profeel sistemi ve Os Tendon sistemleriyle katmanlı nefes alan tabanlı olarak üretilmektedir. Doğal kumaşlarıyla tamamen dikişsiz iç astarlı olarak üretilmektedir. Bu durum ayakta ekstra konfor sağlamaktadır. Bu nedenle ayakkabı ihtiyacı bulunanlar güvenle Salomon ayakkabı modelleri seçebilmektedir.

Orta ve dış tabanda üçlü şasi ayrıcalığı sayesinde kusursuz ergonomik Agile Chassis tabanlıdır. Esnek –hafif taban koruması sayesinde iz koruma özelliğine sahiptir. Dağlık bölgelerde dahi güven ve kullanıcı konforu sağlamaktadır.

Salomon Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı seçiminde modeller ve renkler de kullanıcıya ayrıcalık kazandırmaktadır. Tüm doğa koşullarına uyumlu modeller dört mevsim kullanılabilmektedir. Üstü açık Salomon markası Patentli olarak üretilen kusursuz modelleri de kullanıcıya yüksek konfor sunmaktadır.

Salomon ayakkabı kullanıcıları model tercihlerini de ister kapalı yüksek konforlu olarak tercih edebilmektedir. Ancak arzu edenler için üstü açık muhteşem modeller de seçebilmektedir. Taban sertliğinden, saya özelliğine kadar Salomon ayakkabılar, (Optimize fit for women) kadınlar için ayrıca konfor ve zarafet ürünüdür.

Kusursuz geometrisi ve Salomon marka güvencesiyle her türlü yüzeyde güvenle kullanılmaktadır. Leather Footbed konforuyla %100 deri tabanlığı maksimum yürüyüş konforu ve iklimlendirme ayrıcalığı sağlamaktadır. Tek hareketle açılıp kapanabilen bağcıkları ayrıca tercih nedeni olabilmektedir.

Salomon Ayakkabı Kullanım Alanları

Salomon ayakkabılar, marka güvencesiyle arzu edilen her yerde kullanılabilmektedir. Spor ayakkabı kavramına en çok yakışan ürünler olarak her yaştan insanın tercih ürünleridir. Dünyanın 5 kıtasında kırkı aşkın ülkede tüm doğa yürüyüşçüleri, macera tutkunlarının tercihidir. Bir birinden özel modeller arasında kayak botlarından üstü açık modellere kadar seçenek bulunmaktadır.

Engebeli araziler, su sporları, kayak tutkunları muhteşem modeller seçerek, güvenle sahip olabilmektedir. Salomon marka ayakkabılar nefes alabilen taban yapısı, hafif ve yüksek konfor ürünleri olarak kullanıma sunulmaktadır. İki yıl garantili, maksimum konfor ürünleri olarak sahip olunan ayakkabı modelleri uzun yıllar kullanılabilmektedir. 

Salomon Ayakkabı Fiyatları

Rahatlık ve konfor ürünü olarak Salomon marka ayakkabılar yüksek konfor ürünleridir. Kullanıcıya maksimum rahatlık sunması yanında garantili olarak sunulması ayrıca tercih nedenidir. Saloman patentli bir ürün olarak mükemmel yüzey tutuşuna sahiptir. Gündelik olarak, koşu ya da farklı amaçlarla güvenle kullanılabilmektedir.

Salomon ayakkabı modelleri bir birinden özel avantajlarla kullanıma sunulmaktadır. Eva orta tabanı sayesinde yastıklama, basınç emme ve güvenli yürüyüş konforu kazandırmaktadır. Ortholite köpük iç taban yastığı ayak kokusu ve mantar oluşumunu engellemektedir. Ayakkabı sayası destekli bağcıklarıyla olumsuz etkenlere karşı bariyer oluşturmaktadır.

Tüm doğa koşullarına karşı mükemmel uyum sağlamaktadır. Çamurlu alanlarda kusursuz yüzey teması sağlamaktadır. Kar ve su geçirmeden maksimum güven vermektedir. Salomon ayakkabı fiyatları kullanıcıya ekonomik değer kazandırmaktadır. Uzun ömürlü ve maksimum konforlu bir ürün olarak sınırsız kullanım alanına sahiptir.

Salomon Marka Tarihi

Salomon ayakkabı markası Fransa merkezli olarak kurulmuş bulunmaktadır. Hafif, sağlam ve doğa dostu malzemelerle üretilmektedir. Salomon şirketi Fransız, Salomon, oğlu ile eşi tarafından aile işletmesi olarak 1947 yılında kurulmuş bulunmaktadır. 1997 yılı itibariyle de Adidas grubunun parçası olarak yoluna devam etmektedir.

Salomon ayakkabı modelleri rahat, konforlu ve son teknoloji ürünleridir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen Salomon ayakkabılar ergonomik özellikleriyle de ilk tercih ürünüdür. Spor ayakkabı kavramında ilk akla gelen rahatlık, nefes alabilme ve anti bakteriyal özelliklerdir. Salomon marka ürünler eksiksiz olarak ihtiyacı karşılamaktadır.

Salomon ayakkabı fiyatları kullanıcılarının tercihlerini kolaylaştırmaktadır. Kış soğuklarına karşı sıcak tutma özelliği yanında yaz aylarında da terletmeyen ayrıcalığa sahiptir. Salomon ayakkabı modelleri ve botları arasından tercih yapılarak güvenle adrese teslim alınabilmektedir. Dağlık arazi, snowboard, trekking ya da gündelik yaşamda da güvenle kullanılabilmektedir.

Salomon Ayakkabı Nereden Alınır?

Dünyanın pek çok ülkesinde Salomon marka ayakkabılar kullanılmaktadır. Marka güvencesiyle 2 yıl garantili olarak ayakkabı sahibi olunabilmektedir. Zaman sınırsız olarak internet erişimi sağlanarak Salomon ayakkabı seçilebilmektedir. Seçimler sipariş oluşturularak adrese teslim alınabilmektedir.

Salomon ayakkabılar, ayak burkulmalarını önleyebilecek şekilde tasarlanan Sensifit - Quiclace sistemiyle üretilmiş bulunmaktadır. Üretim teknolojisi gereği beden ağırlığına bağlı yoğunluğu orta tabana yönlendirerek yorgunluğa fırsat vermemektedir. Bütün üretim ayrıcalıklarına ilaveten sürdürülebilir teknoloji ürünleridir.

Salomon marka ayakkabı satın almak isteyenler 7/24 erişim sağlayabilip sipariş oluşturabilmektedir. Siparişler güvenli ödeme ve en iyi gönderi yöntemiyle adrese teslim edilmektedir. Marka güvencesiyle garantili olarak uzun yıllar kullanılabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.