x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.399,25 TL
3.199,00 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.175,00 TL
2.900,00 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.399,99 TL
3.199,99 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.010,09 TL
1.442,99 TL
%30 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.082,24 TL
1.442,99 TL
%25 indirim
Hızlı Kargo
476,18 TL
634,90 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.024,25 TL
2.699,00 TL
%25 indirim
Hızlı Kargo
317,45 TL
634,90 TL
%50 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.725,00 TL
2.300,00 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.725,00 TL
2.300,00 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
532,43 TL
709,90 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
532,43 TL
709,90 TL
%25 indirim
Hızlı Kargo
476,18 TL
634,90 TL
%25 indirim
Hızlı Kargo
476,18 TL
634,90 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
532,43 TL
709,90 TL
%25 indirim
Hızlı Kargo
476,18 TL
634,90 TL
%25 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
532,43 TL
709,90 TL
%25 indirim
Hızlı Kargo
354,95 TL
709,90 TL
%50 indirim
Hızlı Kargo
354,95 TL
709,90 TL
%50 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
824,99 TL
1.099,99 TL
%25 indirim
Futbol Ayakkabısı Modelleri


Türkiye'de en çok tercih edilen ve sevilen spor dalları arasında şüphesiz futbol önde gelir. Sadece profesyonel düzeyde izlemek değil aynı zamanda oynamak da bir o kadar eğlencelidir. Bu sebepten dolayı günümüzde tercih edilecek birçok farklı futbol ayakkabısı modelleri bulunmaktadır. Her biri kullanım amacına ve yere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Yani ayakkabıların altında bulunan dişli denen uç kısımlar eşliğinde profesyonel futbol ayakkabıları bulunur. Aynı zamanda halı sahalarda oynanan ve tabanında çıkıntılar bulunan düz ayakkabı seçenekleri de yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesi doğrultusunda çok uygun futbol ayakkabısı fiyatları eşliğinde birbirinden özel modellere site üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Profesyonel Futbol Ayakkabıları
 
Profesyonel futbolcu aynı zamanda lisanslı oynayan futbolcular olarak ifade edilebilir. Bu oyuncular kulüplerde oynar ve kurallara dayalı şekilde oyunu oynamak zorundadır. Hal böyle olunca futbol ayakkabısı profesyonel olmak zorundadır. Bu konuda ise genelde tabanı dişli olan ayakkabı çeşitleri ön plana çıkar. Dişli çeşitleri dış kısımdan başlamak suretiyle ayak tabanının her noktasına eşit oranda yayılır.

Dişli sayısı ise ayakkabının yapısına bağlı olarak ve kişisel tercihe uygun seçim şansı tanır. Burada önemli olan ergonomik, konforlu ve aerodinamik bir yapıya sahip olmasıdır. Aynı zamanda ayakkabılar esnek bir yapıda, dayanıklı tasarımda olmalıdır. Aynı zamanda ayak bileğine kadar her kısmı kaplamalı ve sağlığı koruma yapısına sahip olmalıdır.
 
Halı Saha Futbol Ayakkabıları
 
Halı saha futbol ayakkabıları aynı zamanda amatör futbol ayakkabı çeşitleri olarak da ön plana çıkabilir. Bu konuda tercih edilecek olan birçok değişik futbol ayakkabısı modelleri bulunmaktadır. Her biri değişik ayak numarası ile beraber seçim şansı tanır.

Genelde bu ayakkabıların alt kısmında diş bulunmaz. Sadece belirli yükseklikte çıkıntılar yer alır ve bu çıkıntıların tabanı düzdür. Böylece profesyonel futbol ayakkabısını andıran yapısı eşliğinde halı sahada daha keyifli bir oyun oynama şansı tanır.

Üst kısmı ise aynı şekilde profesyonel futbol ayakkabılarında olduğu gibi özel bir tasarıma sahiptir. Ayağın üst kısmını tamamen sararak topa çok daha etkin şekilde vurma olanı tanır. Aynı zamanda birçok renk ve önemli markalar eşliğinde harika stiller arasında seçim yapılabilir. Üstelik bu seçim çok uygun futbol ayakkabısı fiyatları kapsamında keyifli biçimde tercih edilebilir.
 
Futbol Ayakkabısı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 
Özellikle futbol ayakkabısı seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar mevcuttur. Çünkü sonuçta hızlı koşarak ve ikili mücadelelere girme durumu yaratan zorlu bir spor dalıdır. Bu sebepten dolayı doğru ayakkabıyı seçip sağlığı korumak gerekir.
 
- Öncelikle dayanıklı malzemeye sahip olmalıdır.
- Rahat, konforlu ve aerodinamik yapısı bulunmalıdır.
- Taban kısmı kullanıcı yere bağlı olarak özel yapıda olmalıdır.
- Bilek noktasına kadar ayağı etkin şekilde sarmalıdır.
- Çim, suni ya da toprak ve benzeri gibi yerlerde oynamasına göre seçim yapılmalıdır.
- Kişisel olarak ayak tipi ve boyutu dikkate alınmalıdır.
- Topuk bölgesi ve ayak bileği desteği gibi farklı kısımlar yer almalıdır.
- Nefes alması ve doğal bir yapıya sahip olması önemlidir.
 
Bu ve benzeri gibi birçok özelliği dikkat etmek suretiyle güvenli şekilde spor ayakkabılar değerlendirilebilir.
 
Futbol Ayakkabısı Özellikleri
 
Sağlamış olduğu özellikler ile beraber günümüzde birçok değişik futbol ayakkabısı modelleri bulunmaktadır. Bu konuda öncelikle kalite çok önemlidir. Tabanı sağlam olması ve esnek bir yapısı bulunması en önemli hususlar içerisinde yer alır.

Üst kısmına dayanıklı malzemeden hazırlanmış olması daha uzun yıllar güvenli kullanım imkanı tanır. Özellikle halı saha futbol ayakkabıları için tabanı kauçuk yapıya sahip olması önemlidir. Bu sayede hız ile birlikte denge ve kontrolü etkin şekilde sağlama olanağı verir.

Ayakkabıların içerisinde astar olması ile beraber daha sağlıklı ve destekli şekilde kullanım alanı sunar. Bu şekilde birçok özelliğe dikkat ederek doğru futbol ayakkabısını tercih etmek mümkündür. Tabii bu durumda profesyonel ayakkabılar için dişli seçenekleri sayısı ve boyutları ile ölçülerine bağlı şekilde dikkat edilmelidir.
 
En Uygun Futbol Ayakkabısı Fiyatları
 
Futbol hem izlemesi hem de oynaması noktasında Türkiye'de oldukça fazla tercih edilir. Hatta ön planda olan en önemli spor dalıdır. Bu durum hem profesyonel hem de amatör şekilde özellikle çok fazla değerlendirilir. O yüzden futbol oynarken en önemli husus ise şüphesiz ayakkabılardır.

Amacını ve oynanacak yere bağlı olarak doğru ayakkabıyı tercih etmek gerekir. Bunu yaparken aynı zamanda kalitesinden ödün vermeden en doğru tercih yapmak gerekmektedir. Bunları en iyi şekilde sağlayan bu güvenilir site bünyesinde üstelik çok uygun futbol ayakkabısı fiyatları sizleri bekliyor. Bütçenize göre birden fazla seçim yapabilir ve farklı yerlerde keyifli şekilde kullanabilirsiniz.
 
Şık Tasarımlara Sahip Futbol Ayakkabıları
 
Kalitesi ve kullanım özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda futbol ayakkabısı çeşitleri şık tasarımları ile ön plana çıkar. Sonuçta kullanım amacının dışında görsel olarak da güzel görünmesi pek çok kişinin istediği ayrıcalıklar arasında yer alır. Bu konuda site geniş renk yelpazesi ve asimetrik tasarımı ile harika grafik animasyonlar altında ayakkabılar yer almaktadır.

Parlak renkleri ve önemli markaların tasarımlarına sahip modeller, oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Üstelik birçok ünlü futbolcunun giymiş olduğu ayakkabıların tasarımlarına sahip modeller arasından da seçim yapmak mümkündür. Bu konuda her zevke hitap eden birçok seçenek kategori bünyesinde yer alıyor. Her yaşa uygun ve değişik ayak numaralarına sahip modeller arasında seçim gerçekleştirebilirsiniz.
 
Futbol Ayakkabısı Kullanım Yerleri
 
Birçok yerde futbol ayakkabısı yaygın şekilde kullanılır. Tabii söz konusu futbol ayakkabıları olduğunda bu durum belirli özel yerler için değerlendirilen seçenekler olarak öne çıkar. Bunlar genelde çim, toprak ve halı saha şeklinde ifade edilebilir. Halı saha aynı zamanda yapay çim olarak da ön plana çıkar. Gerçek çim daha çok profesyonel oyuncuları için kullanılan alanlardır.

Toprak sayısı amatör futbol oynayanlar için ön plana çıkar. Yapay çim ya da halı saha üzerinden çimler ise eğlence amaçlı futbol oynamak isteyenler için kurulur. Tüm bunları uygun şekilde futbol ayakkabısının kullanım yerlerine göre seçimi çok önemlidir. Çünkü bu sayede ayak bileği başta olmak üzere ayağın her kısmı ve sağlığı koruma şansı elde edilir.
 
Futbol Ayakkabılarının Bakımı ve Temizliği
 
Futbol ayakkabılarının bakımı ve temizliğini yapabilmek için nemli bir bez kullanmak yeterlidir. Ancak eğer toprak ya da çim ile birlikte zorlu kirler söz konusuysa, sabunlu su ile diş fırçası kullanmak etkilidir. Ancak bu andan sonra kuruması adına direkt olarak güneşe bırakmamak gerekir.

Bakımdan sonra gölgeli alanda kurumaya bırakarak yeniden kullanım imkanı elde edilir. Diğer yandan özel sprey ya da kremler kullanarak su geçirmezliğini daha da yüksek noktaya çıkarmaktadır.
 
Kaliteli Futbol Ayakkabısı Modelleri
 
Söz konusu futbol ayakkabıları olduğu zaman kalite vazgeçilmezdir. Her yönüyle rahat ve sağlıklı şekilde futbol oynama imkanı verecek tasarımlar tercih edilmelidir. Bu konuda geniş ürün yelpazesi altında her İsteğe uygun birçok futbol ayakkabısı kategori bünyesinde yer alıyor. Dilediğiniz modeli çok uygun fiyatlarla tercih edebilir ve keyifli şekilde futbolun tadını çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.