x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.933,74 TL
2.274,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.082,49 TL
2.449,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
118,99 TL
139,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
386,74 TL
454,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
535,49 TL
629,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
446,24 TL
524,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.784,99 TL
2.099,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
446,24 TL
524,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
446,24 TL
524,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.082,49 TL
2.449,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
892,49 TL
1.049,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
892,49 TL
1.049,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
535,49 TL
629,99 TL
%15 indirim

Jack Jones Mont


Soğuk havaların vazgeçilmezi olan en önemli kıyafetler içerisinde şüphesiz montlar gelir. Hasta olmamak ve üşümemek, aynı zamanda dışarıda rahatça dolaşabilmek için kaliteli montlar tercih edilmeli. Yoğun yağışlara ve hava dalgalarına karşı vücudu koruma imkanı sağlayan jack jones mont çeşitleri bu konuda bir adım öne çıkar.

Kaliteli malzeme yapısı altında hava ile vücudun temas etmesini engelleyerek iç kısmın sıcak tutmasına olanak verir. Böylece iç kısmın ısı dengesini koruyarak rahat ve keyifli bir şekilde dışarıda dolaşmak olanağı tanır.

Aynı zamanda esnek yapısı, hafifliği ve vücudu rahat etmeyen yumuşak dokusu eşliğinde tercih olanağı bulunmaktadır. Elbette bununla beraber şık tasarımı altında günümüz modern yapısı ile pek çok farklı seçenek altından tercih gerçekleştirmek mümkündür.

Kaliteli Malzeme Yapısı Eşliğinde Jack Jones Mont


 
Söz konusu jack jones mont çeşitleri olduğu zaman kaliteden bahsetmek gerekir. Çünkü dünya çapında en kaliteli malzeme ile özel mont çeşitleri bu marka bünyesinde öne çıkmaktadır. Deri kalitesi başta olmak üzere aynı zamanda polyester ağırlıklı viskos ham maddesi üzerinden poliüretan seçenekler yer almaktadır.

Diğer yandan pamuklu tasarımlar, kaliteli iplikler ve benzeri pek çok seçenek eşliğinde özel mont çeşitleri üretilir. Dünya çapında tescillenmiş olan bu önemli marka dahilinde en kaliteli kumaş yapısı altında montlara ulaşmak mümkündür.

Bu sayede soğuk havalarda rahatlıkla dolaşma imkanı elde edilirken aynı zamanda uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilir. Diğer yandan kürk yaka detayı sayesinde sıcaklığı ve kaliteyi en iyi şekilde taşıma olanağı bulunmaktadır. Ekstra kürk görünümü ile beraber güçlü bir koruma imkanı sağlayarak dışarıda rahat dolaşma olanağı tanımaktadır.
 
Farklı Modelleri Altında Jack Jones Mont
 
Günümüz moda dünyası altında farklı renklere hitap edecek birçok farklı jack jones montları bulunmaktadır. Soğuk havalarda kullanılması ile beraber aynı zamanda ara mevsimlerde de değerlendirme şansı elde edilebilir.
 
- Deri ceket tasarımları
- Kapitone montlar 
- Yün görünümlü ekose desenli montlar
- Fonksiyonel cepli bomber mont çeşitleri
- Hafif işlemeli bomber montlar
- Deri görünümlü montlar
 
Bu ve benzeri daha birçok farklı tasarım altında hazırlanmış değişik montlar arasında tercih yapmak mümkündür. Üstelik her bütçeye uygun jack jones mont fiyatları daha fazla seçeneği tercih etme imkanı vermektedir. Şimdi kategori üzerinden girişi ile beraber uygun fiyatlar altında geniş ürün yelpazesi arasında tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Soğuk Havalar İçin Özel Jack Jones Mont

Soğuk havalarda üşümemek ve hasta olmamak için mutlaka kaliteli malzeme yapısı altında montlar tercih edilmelidir. O yüzden bu konuda dünya çapında önemli markalara güvenmek en önemli husustur. Söz konusu bu durum olduğu zamansa jack jones mont modelleri bir adım öne çıkıyor. Çünkü dünya çapında ortak şekilde kabul edilmiş kalitesi doğrultusunda oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Özel kumaş kalitesi sayesinde soğuklardan korurken aynı zamanda oldukça şık bir görüntü elde etme şansı verir. Soğuğun iç kısma girmesini engelleyen yapısı ile birlikte, üşümeden rahatça dışarıda dolaşma olanağı tanımaktadır. Bu açıdan birbirinden değişik ve aynı zamanda kaliteli jack jones mont çeşitleri kategori içerisinde sizleri bekliyor. Dilediğiniz tercih yapabilir ve birbirinden keyifli modeller arasından seçim yaparak kullanabilirsiniz.

Kış Mevsiminde Ekstra Koruma İçin Jack Jones Mont
 
Özellikle kış aylarında termometreler eksi dereceyi gösterdiğinde kaliteli mont çeşitleri vazgeçilmezdir. Böyle zamanlarda kalın yapıya sahip ekstra koruma sağlayan özel kıyafetler tercih edilir. Vücudun büyük bir bölümünü kaplayıp fonksiyonel bir koruma imkanı veren Jack Jones montları oldukça fazla tercih edilir.

Kadın ya da erkek veya genç ya da yetişkin fark etmeden fonksiyonel yapısı altında kış aylarını rahatça geçirme imkanı veren tasarımlar öne çıkıyor. Üst bölümde yer alan detayların yanı sıra belin alt kısmına inen özel etkisi sayesinde soğuk hava içeri herhangi bir şekilde girmez.

Özellikle kapişonlu tasarımlar, fermuarlı modeller, kol detayları ile su damlaları dışarıda kalır. Bu ve benzeri birçok özelliği ile kış aylarında korunmak için çok uygun jack jones mont fiyatları kapsamında ürünler sizleri bekliyor.

Ara Mevsimlerin Vazgeçilmezi Jack Jones Mont
 
Kış mevsiminin yanı sıra aynı zamanda jack jones mont modelleri arama mevsimlerin de vazgeçilmez kıyafetleri içerisinde yer alır. Bu konuda Kış ayları sona erdikten sonra sonbahar ile ilkbahar aylarında kullanılabilecek birbirinden şık tasarımlar ön plana çıkar. Böyle zamanlarda kalın tasarım yerine daha ince yapıya sahip mevsimlik ceket çeşitleri tercih edilir.

Polyester, naylon ya da viskoz ve poliamid gibi kumaş yapıları doğrultusunda hazırlanmış montlar arasında tercih yapılabilir. Ferahlık ve incelik getirmesinin yanı sıra aynı zamanda rahatlığı ile bu kıyafetler bir adım öne çıkıyor. Böylece hem ilkbahar hem de sonbahar aylarında hava değişimlerine karşı etkin bir koruma imkanı elde edilebilir. Bu açıdan geniş ürün yelpazesi altına jack jones mont çeşitleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.
 
Farklı Model Tasarımları Altında Jack Jones Mont
 
Her zevke hitap edecek yeni seçenek altında montlar arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Hem minimalist yaklaşım altında hazırlanmış tasarımlar hem de farklı desen ve işlemeleri altında seçenekler yer alıyor. Diğer yandan kadın ya da erkek fark etmeden farklı zevklere uygun çeşitleri olduğunu söylemek mümkündür.

Birbirinden farklı geometrik desenler, geniş renk bloğu ve aynı zamanda dik yaka ile polar gibi pek çok tasarım bu konuda ön plana çıkıyor. Diğer yandan farklı logo detayları altında hazırlanmış tasarımlarda günümüzde oldukça ilgi çekmektedir.

Tüm bu modeller ve renkler kategori bünyesinde üstelik çok uygun jack jones mont fiyatları kapsamında sizleri bekliyor. Keyifli şekilde tercih yapabilir ve en güzel tasarımlar altında bu ürünleri dilediğiniz zaman giyebilirsiniz.

Değişik Tasarımda Jack Jones Mont

Günümüz moda dünyası içerisinde birçok farklı tasarım altında jack jones mont modelleri bulunmaktadır. Bunların içerisinde özellikle deri ceketler ve kapitone modeller oldukça fazla ilgi çekmektedir. Diğer yandan şişme tasarımlar yine hem ara mevsimler hem de kış aylarında kullanabilecek bir ayrıcalık tanıyor.

Polar modeller, kapüşonlu seçenekler ve dik yaka tasarım gibi ayrıcalıklı ürünlerde yine bulunuyor. Bu ve benzeri gibi daha birçok değişik seçenek altında tasarımlar arasında tercih gerçekleştirmeniz mümkün. Farklı renk yelpazeleri, kaliteli kumaş yapısı ve harika desen ile işlemeler altında seçenekler ön plana çıkıyor.

Elbette kişisel isteklere uygun şekilde klasik modeller ya da dikkat çekici tasarımlar yine göz alıcı şıklığı ile ön plana çıkmaktadır.

En Kaliteli Jack Jones Mont Çeşitleri

Birbirinden kaliteli malzeme yapısı altında ve geniş ürün yelpazesi eşliğinde harika jack jones mont çeşitleri sizleri bekliyor. Moda uzmanlarının yetenekte ellerinden çıkmış birbirinden şık tasarımlar bu önemli markanın hakkını en iyi şekilde vermektedir.

Kış ayları başta olmak üzere ilkbahar ya da sonbahara aylarında kullanılabilecek, hava değişimine karşı koruyacak özel tasarımlar yer alıyor. Birçok değişik kıyafet ile yine güzel bir kombin yaratma olanağı veren tasarımlar arasından seçim yapılabilir. Üstelik kategori bünyesinde uygun kampanya ve jack jones mont fiyatları doğrultusunda geniş ürün yelpazesi bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.