x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Kadın Bi̇ki̇ni̇ Üstü


Kadın bikini modelleri pek çok kişinin bedenine ve tarzına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Estetik görünüm sunan bu bikini modelleri arasında üst parçalar da son zamanların en beğenilen ürünleri olarak bilinmektedir. Kaliteli dikim ürün seçenekleri arasında yer alan kadın bikini üstü modelleri hem parlak hem de mat kumaş kullanılarak tasarlanmaktadır.

Sezona uyum sağlayan kadın bikini üstü modelleri ile tarzı ön plana çıkartmak da mümkün hale gelmiştir. Güncel model yelpazesi sitemiz içerisinde yer almaktadır. Tüm ürünler yüksek kalitede tasarlanarak teslim edilir. Kadın bikini üstü modelleri kişinin zevklerini de canlı tutmaktadır. Özellikle bu modeller sezonun en beğenilen ürün seçenekleri arasında yer alır.

Güncel ürün yelpazesinde bulunan kadın bikini üstü seçenekleri günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmaktadır. Yumuşak kumaş dokusu ve iç ped detayları ile her bedende ve ölçüde üretilmektedir. Ürünler kategoriler içerisinde yer alır. Bu nedenle müşteriler hayal ettikleri ürüne sitemiz üzerinden ulaşmaktadır. Son zamanların en popüler ürün modelleri de yalnız sitemiz alt kategorilerinde yer almaktadır.

Yeni Sezon Kadın Bikini Üstü Modelleri

Yeni sezon kadın bikini üstü modelleri tamamı beden seçenekleri ile kişilere öneri oluşturmaya devam etmektedir. Son dönemin en popüler model örnekleri de sitemiz alt kategorileri içerisinde satışa çıkarılmaktadır. Birbirinden farklı renk ve desen önerileri üzerinden seçim yapmak çok daha avantajlı hale gelmektedir.

Son zamanların güncel kadın bikini üstü modelleri yalnız sitemizde yer almaktadır. Birbirinden farklı ürün için beden seçimi yapılmaktadır. Başka bir deyişle ürünler birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bu şekilde alışveriş olanağı genişlemektedir.

Uzun ömürlü kullanım olanağı sunan bu kadın bikini üstü modelleri sayesinde istek ve ihtiyaçlar giderilmektedir. Aynı zamanda ürünlerin tamamı yeni sezona uygun şekilde tasarlanmaktadır. Güncel modeller sezon boyunca çok fazla kişi tarafından tercih edilmekte ve satın alınmaktadır.

Başka bir deyişle ürün seçimlerinde hem desenli hem de düz renk model seçimleri ön plana çıkmaktadır. Yenilikleri takip eden kişiler için bikini üstü modelleri tüm göğüs kalıplarına uygun şekilde üretilmektedir. Tasarımı güçlü ve estetik görünüm sunan ürünler sitede yer almaktadır.

Kadın Bikini Üstü Modelleri ve Fiyat Seçenekleri

Kadın bikini üstü modelleri farklı tarzları bir araya getirmektedir. Kadın bikini üstü fiyatları da bu açıdan her bütçeye uygun şekilde düzenlenmektedir. Ürün yelpazesi geniş olan sitemizde kadın bikini üstü fiyatları son derece uygun olarak belirlenmiştir.

Başka bir deyişle kadın bikini üstü fiyatları sayesinde pek çok kişi hayal ettiği ürünü satın almaktadır. Uygun fiyat garantisi ve yüksek kalite ürün seçenekleri yalnız sitemiz tarafından müşterilere sunulmaktadır. Kadın bikini üstü fiyatları da bu açıdan hem uygun hem de tarz sunan parçaların bir araya gelmesi ile oluşturulmaktadır.

Parlak Kumaş Detayları İle Tasarlanan Kadın Bikini Üstü

Parlak kumaş detayları ile tasarlanan kadın bikini üstü modellerinde su geçirmez yapılı ürünler bu sezonun en beğenilen ürünlerinden biridir. Üstelik bu ürünler tarz görünüm sunmaktadır. Alt ve üst parçaların birbiri ile aynı kumaştan tasarlanması da bu kombin ve ikili takım görünümünü oluşturmaktadır.

Son zamanların en popüler ürünlerinden biri hem altın sarısı hem de gümüş renkli parlak kumaş bikini üst modelleridir. Bu modeller sezon boyunca kişilerin parlamasına yardımcı olur. Ürünlerin tamamı sık dikiş dokumaları ile tasarlanarak satışa çıkarılmaktadır.

Payetli Kumaştan Tasarlanan Bikini Üstü Modelleri

Payetli kumaştan tasarlanan bikini üstü modelleri sayesinde pek çok kişi hayal ettiği şık görünüme kavuşmaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile beraber pek çok kişi dolabında yeniliklere imza atmaktadır. Bunlar arasında plaj giyim kategorileri içerisinde yer alan bikini üst modelleri ön plana çıkmaktadır.

Her biri özenle tasarlanan bu ürünlerin sık dikiş dokumalı olanları da popüler parçalardan biridir. Farklı renk seçenekleri ile tasarlanan payetli kumaş bikini üst modelleri herkesin hayalini canlandırmaya yardımcı olur. Üstelik bu parçaların tamamı estetik bir görünüm sunmaya başlar.

Kırmızı Renk Bikini Üstü Model Seçimi Yapma

Kırmızı renk bikini üstü modellerinde canlı renk kullanımları ön plana çıkmaktadır. Özellikle yeni sezon içerisinde bu ürünler büyük ilgi toplamaktadır. Kırmızı renk ile tasarlanan bikini üstü modelleri alt giyim parçası ile birleşerek takım görünümü yaratmaktadır.

Başka bir deyişle hem ipli hem de straplez modelde tasarlanan bu bikini tasarımları sayesinde yazın en şık kombinlerini hazırlamak mümkün hale gelmiştir. Ürünler birbirinden estetik görünüm sunacak şekilde tasarlanarak pek çok kişiye öneri oluşturmaya devam etmektedir. Kırmızının farklı tonları sitemizde hazır hale gelmektedir.

Straplez Üst Detaylı Kadın Bikini Üstü Modelleri

En rahat ve spor şıklığı oluşturan parçalardan biri bikini üstünde straplez modellerdir. Bu modellerin renk seçenekleri de oldukça geniştir. Mor ve sarı ağırlıklı olan bu parçalar her kalıba ve bedene uygun şekilde tasarlanmaktadır. Estetik bir duruş sergileme adına özenle dikilen bu parçaların göğüs kısmında özel ped de bulunmaktadır.

Bu ped kişilerin giyim esnasında rahat etmelerini sağlar. Üstelik her bir modelde sık dokuma ve likralı kumaş kullanımı bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı sezona uygun şekilde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda zengin model önerileri sitemizde yer almaktadır.

Geniş Renk Seçenekleri Sunan Kadın Bikini Üstü Modelleri

Geniş renk seçenekleri sunan sitemiz kadın bikini üstü modellerinde de fark yaratmaktadır. Üstelik bu modellerin tamamı zengin ürünler sunmaktadır. Kalitesi ve güvenli alışveriş imkanları ile beraber çok fazla kişi sitemiz üzerinden alışveriş yapmaktadır. Mor, sarı, turuncu ve kırmızı renkleri bu açıdan en beğenilen renkler olarak sitemiz içerisinde yerini almaktadır.

Her Bedene Uyum Sağlayan Kadın Bikini Üstü Modelleri

Her bedene uyum sağlayan kadın bikini üstü modellerinde model seçimi yapan kişiler ardından beden tercihi yapmaktadır. Bu şekilde herkes kendi kalıbına uygun bir bikini üstü siparişi vermektedir. Ürünler hem elestan hem de likralı şekilde üretilerek satışa çıkarılmaktadır.

Desenli Kumaştan Tasarlanan Kadın Bikini Üstü

Desenli kumaştan tasarlanan kadın bikini üstü modellerinin her biri ile fark yaratmak mümkün. Tüm desenler hem geometrik şekiller hem de çiçek şekilleri ile oluşturulur. Aynı zamanda sezonun modasına uygun çizgi detaylı ve renkli olan parçalarda sıkça tercih edilenler arasına girmektedir. Ürünlerin her biri bu sezon canlı ve tarz görünüm sunmaktadır. Ürünler kaliteli malzeme kullanılarak üretilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.