x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Hızlı Kargo
463,17 TL
544,90 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
603,42 TL
709,90 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.800,00 TL
2.000,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
2.070,00 TL
2.300,00 TL
%10 indirim
Hızlı Kargo
461,44 TL
709,90 TL
%35 indirim
Hızlı Kargo
354,19 TL
544,90 TL
%35 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.260,00 TL
1.400,00 TL
%10 indirim
Hızlı Kargo
354,95 TL
709,90 TL
%50 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
603,42 TL
709,90 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.260,00 TL
1.400,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
1.260,00 TL
1.400,00 TL
%10 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
764,99 TL
899,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
764,99 TL
899,99 TL
%15 indirim
Ücretsiz & Hızlı Kargo
764,99 TL
899,99 TL
%15 indirim
Hızlı Kargo
400,00 TL
799,99 TL
%50 indirim
Hızlı Kargo
400,00 TL
799,99 TL
%50 indirim
Hızlı Kargo
400,00 TL
799,99 TL
%50 indirim
TÜKENDİ
Jump - Jump Çocuk Halısaha Ayakkabı JA229112121DT
Hızlı Kargo
317,45 TL
634,90 TL
%50 indirim
TÜKENDİ
Jump - Jump Çocuk Halı Saha Aykakbısı JA229112121CT
Hızlı Kargo
317,45 TL
634,90 TL
%50 indirim


Taban kısımları farklı diş sayılarına bağlı olarak futbol oyunu için kullanılan ayakkabılar krampon ayakkabı olarak bilinmektedir. Tabii bu ayakkabılar mutlaka kaliteli olmalıdır. Bu sayede kullanılan kişinin ayak bileğinin burkulmasına ya da herhangi bir sakatlık geçirmesine engel olur.

Aynı zamanda aerodinamik yapısı ve ayağı sarması üzerinden rahat hareket etmesine ve topu kontrol etmesine imkanı vermelidir. Söz konusu çocuk futbol krampon modelleri olduğu zaman ise bu duruma çok daha dikkat edilmesi gerekir.

Elbette aynı zamanda konforlu ve ortopedik tarafının yanı sıra, çocukların beğeneceği türden şık tasarıma sahip olması da ayrıca önemlidir. Bu konuda her çocuğun beğeneceği birbirinden şık ve özel tasarım altında hazırlanmış krampon modelleri sizleri bekliyor.
 
Çocuklar İçin Özel Kramponlar
 
Krampon ayakkabılar kullanılacak yeri bağlı olarak farklı biçimlerde ele alınır. Bunlar hem halı sahada oynanacak hem de çim sahada oynanacak türe göre değişkenlik gösterebilir. Bu konuda çocuğun kullanacağı yere uygun şekilde çocuk futbol krampon seçimi gerçekleştirmek gerekir.

Silikon tabanlı ve zemin tutuşu yüksek, fazla diş sayısına sahip krampon ayakkabılar halı saha için tercih edilir. Bu sayede topa çok daha iyi şekilde hakimiyet elde ederek çocuklar keyifli bir vakit geçirebilir. Aynı zamanda ayak sağlığını korumak ve spor kalitesini arttırmak amaçlı da oldukça önemlidir.

Aynı şekilde yine zemin tutuşu yüksek olan, kaliteli malzeme yapısında hazırlanmış ve standart dış yapısı üzerinden çim saha içinde özel ayakkabılar tercih edilmelidir. Bu konuda kategori bünyesinde çocuklara özel hazırlanmış krampon çeşitleri kullanacakları alana uygun şekilde tercih imkanı tanınmış durumda.
 
Birbirinden Zevkli Tasarım Altında Çocuk Futbol Krampon Modelleri
 
Her çocuğun zevkini uygun şekilde ve farklı yaş kriterlerine göre futbol krampon modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Futbol takımlarının renginin yanı sıra, farklı renklerin bir araya gelmesi ile hazırlamış Işık tasarımlar bulunmaktadır. Aynı zamanda değişik markaların amblemleri eşliğinde hazırlanmış ayakkabılar, harika desenlerle onların beğenisine sunulmaktadır.

Çocukların spor oynamak isteğini daha da arttıracak birbirinden şık ve estetik modeller üstelik çok uygun çocuk futbol krampon fiyatları kapsamında sunulmaktadır. Kategori bünyesinden onların ayak numarasına uygun şekilde tercih yaparak, fonksiyonel ve ergonomik biçimde keyifli bir kullanım olanağı sağlayabilirsiniz.
 
Kaliteli Malzeme Yapısıyla Çocuk Futbol Krampon Modelleri
 
Çocukların ayaklarını genel anlamda koruyacak olan krampon ayakkabı seçimi gerçekleştirilmesi gerekir. Özellikle taban yapısı kaymaz olan ve esnek tasarımı altında tercih yapılmalıdır. Aynı zamanda aerodinamik ve ergonomik yapısı eşliğinde, çocukların bileğini koruyarak koşmasına ve hareket etmesine imkan vermelidir.

Bu konuda her açıdan özel tasarım altında ve kaliteli malzeme yapısını hazırlanmış çocuk futbol krampon modelleri arasından tercih gerçekleştirmeniz mümkündür. Kullanacakları alana bağlı olarak ve yaş kriterlerine uygun şekilde tasarım haline getirilmiş modeller bulunmaktadır. Bu sayede uzun yıllar çocuklar keyifli bir şekilde ayakkabıları kullanabilir.
 
Eğlenceli Spor Aktivitesi İçin Çocuk Futbol Kramponları
 
Çocukların kas ve bedensel gelişimine katkı sağlayabilmek için spor büyük öneme sahiptir. Özellikle halı saha ayakkabısı olarak da bilinen çocuk futbol krampon tasarımları onların oyun zevkini daha da yukarı çekmektedir. Keyifli bir vakit geçirmesine bunu yaparken ayaklarını koruması amaçlı özel tasarım altında hazırlanmış modeller yer almaktadır.

Çocukları özel olarak onların hassas ayakları ve bileklerine uygun şekilde tasarlamış çeşitler yer alıyor. Genelde çocuklar halı sahada oynadıkları için bunu uygun olarak pek çok farklı krampon ayakkabısı bulunmaktadır. Tabii çim sahaya uygun seçenekler arasından da yine tercih gerçekleştirmek mümkündür.
 
Her Bütçeye Uygun Çocuk Futbol Krampon Fiyatları
 
Çocukların uzun yıllar kaliteli ve sağlıklı şekilde kullanabilecekleri futbol krampon çeşitlerini kategori üzerinden tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi altında şık tasarımları ile öne çıkan bu ayakkabıları Üstelik uygun çocuk futbol krampon fiyatları sunuyor.

Bütçe dostu ve kaliteli markalar eşliğinde hazırlanmış bu ayakkabılar arasından keyifli şekilde tercih gerçekleştirebilirsiniz. Böylece bir değil birden fazla seçim yaparak çocuğunuzun değişik yerlerde keyifle kullanmasına olanak vermeniz mümkündür. Çocukların spor aktivitesini ve keyfini daha da yukarı çekecek olan şık tasarıma sahip kaliteli ayakkabılar kategori içerisinde yer almaktadır.
 
Farklı Tasarımlar Altında Çocuk Futbol Kramponu
 
Birçok değişik tasarım altında tercih yapılabilecek harika çocuk futbol krampon çeşitleri arasından tercih gerçekleştirmek mümkündür. Bu konuda bazıları bile kısmından lastikli seçenek ile öne çıkmaktadır. Bazıları ise bileğin alt tarafında ya da üst tarafında kalacak tasarımlar sağlıyor.

Ancak ortak şekilde her biri ayağı tamamen sarmak suretiyle çocuğun bileğini ve ayağını kontrol etmesine imkan vermektedir. Bu konuda markaya ve modele bağlı olarak birçok değişik tasarım olduğunu söylemek mümkündür. Her bir tasarım ortak şekilde çocuğun sağlığını korurken keyifli bir spor yapmasına imkan vermektedir.
 
Yeni Ürün Yelpazesi Altında Çocuk Futbol Krampon Modelleri
 
Yeni model tasarım ile özellikle profesyonel futbolcuların giydiği ayakkabılara benzer pek çok krampon çocukları bekliyor. Onların hayranı olduğu futbolcuların giydiği ayakkabılar halı sahada ya da çim sahada kullanım imkanı vermektedir.

Kaliteli malzeme yapısı ve şık tasarımları eşliğinde çocuklar keyifli spor yapma imkanı elde edecektir. Kategori üzerinden giriş yapabilir ve dilediğiniz ürünü çocuğun ayak numarasına uygun şekilde güvenli sipariş edebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlar yeni ürün yelpazesi altında çocuklara sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.