x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Hızlı Kargo
379,99 TL
399,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
379,99 TL
399,99 TL
%5 indirim
Hızlı Kargo
379,99 TL
399,99 TL
%5 indirim


Çocuk giyiminde, çocukların enerjisini azaltmayan, hareketlerini kısıtlamayan ve rahatlığından ödün vermeyen ve aynı zamanda da şıklığı bir arada sunan çocuk şortları tercih edilmelidir. Çocuk şortları, çocukların yaz aylarında hem serin kalmasını hem de hareket özgürlüğünü korumak için vazgeçilmez bir yere sahiptir.

Çocuk şortları geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve yüzlerce faklı modeller, renkler ve tasarım arasından seçim yapmak, hem ebeveynlere hem de çocuklara keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Çocukların alışveriş esnasında keyif almasını sağlayan bu model ve renkler çocukların daha sonraları da bu şortları keyif alarak ve zevkle giymelerine destek olmaktadır.
 
Çocuk Şortlarının Modelleri

Çocuk şortlarının her bütçeye uygun modellerini bulmak mümkünken, her çocuğun ihtiyacına bağlı olarak farklı kumaş türlerinde değişik modellere de ulaşmak oldukça kolaydır. Çocuk şort modelleri tamamen çocukların hareketli yapısı da göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır.

Çocuk şort modellerinin arasında oldukça eğlenceli renk, desen ve tasarımlar mevcutken tasarım ve şıklık da unutulmamıştır. Çok zengin bir skala sahip olan çocuk şort modelleri arasında seçim yaparken çocuğun şortu giyeceği mekan, zaman ve amaca bağlı olarak tercih edilmesi gerekmektedir. Çocuk şort modelleri arasında başlıca şortlar şöyle sıralanabilir:
 
Denim Şortlar

Denim şortlar yetişkinler ve gençler için olduğu kadar çocuk giyiminde de vazgeçilmez parçalar arasında yer almaktadır. Çocuklar için denim şortlar, modayı takip eden anne babaların da favorilerinden biridir. Denim şortların dayanıklı kumaşı ve şık tasarımı sayesinde çocuklar şık bir görüntü ile özgürce ve rahat bir şekilde oynayabilir.

Denim kumaşların sıkça yıkanmaya elverişli olması da uzun bir kullanıma olanak sağlamaktadır. Çocuk denim şortlar arasında klasik mavi renklerin yanı sıra, mevsimsel şartlara bağlı olarak farklı renkler, desenli ve işlemeli seçenekler de mevcuttur. Rahat kesimlerde tercih edilecek olan denim şortlar, çocukların oyunları esnasında özgürlüklerini kısıtlamadan hareket etmelerine olanak tanır.
 
Spor Şortlar

Her daim aktif ve hareketli olan çocuklar için nefes alabilen kumaşları ve rahatlıkları nedeniyle tercih sebebi olan spor şortlar çocuk gardırobunun olmazsa olmaz parçalarından biridir. Esnek ve hafif yapıları sayesinde spor aktiviteleri ve oyunları sırasında çocukların rahat etmelerini sağlar.

Çocukların ilgisini çekecek birçok renk ve desen seçeneği ile çocuk spor şortları hem ebeveynler hem de çocuklardan her zaman tam not almayı başaran kıyafetlerden biri olarak en tercih edilenler listesinin ilk sıralarında yer almaktadır.
 
Şort Takımlar

Çocuk giyiminde her geçen gün daha fazla çeşitlenen seçenekler arasında, çocuk şort takımları, pratiklik ve şıklığı bir arada sunan ideal kombin imkanını sunmaktadır. Ebeveynler için kolaylık sağlayan bu takımlar, çocukların rahat etmelerini ve aynı zamanda şık görünmelerini sağlayan parçalar arasında yer alır. Üst ve alt bir arada olan şort takımları genellikle aynı renk ve desenleri içerir, böylece anneler kombin yapma konusunda zorlanmaz.
 
Desenli ve Renkli Şortlar

Çocukların uçsuz bucaksız hayal güçlerini besleyen hatta onlardan ilham alarak hazırlanan desenli ve renkli çocuk şortları çiçekler, hayvanlar, yıldızlar veya çizgi film karakterleri gibi çeşitli desenlerle süslenmiş olabilir.

Çocukların enerjisi ile uyum sağlayarak onların oyun alanlarının daha da genişlemesine yardımcı olan bu desenli ve renkli çocuk şort modelleri çocuk giyiminde harika bir seçenek olarak kabul görmektedir. Söz konusu desenler arasında hayvan desenleri, çiçekler, çizgi film ve animasyon karakteri yer alabilmektedir.
 
Çocuk Şortlarının Ortak Özellikleri

Çocuk şortlarının ortak özellikleri arasında çocuğun hareketlerini kısıtlamaması, çocuklara rahatlık sunması, çocukların hassas ve narin cilt bariyerlerine de zarar vermeyen ham maddeden elde edilen kumaştan imal edilmesi büyük önem arz etmektedir.
 
Elastik Bel

Çocuk şortlarının çoğunda elastik bel modelinin kullanılması tercih edilir. Bu sayede çocuğun beline tam olarak uyum sağlayan şort, çocuğun hareketlerini kısıtlamaz ve çocuğa rahatlık ve konfor sağlar. Aynı zamanda büyüme döneminde olan çocuklarda esneklik sağlayarak uzun süreli kullanılmasını mümkün kılar.
 
Nefes Alabilir Kumaşlar

Çocukların hareketlerine bağlı olarak, özellikle de yaz aylarında çocukların sık sık terlemesi söz konusudur. Bu nedenle çocuk kıyafetlerinde nefes alan kumaşların kullanılması hem çocukların hararetinin düşmesine yardımcı olur, terlemeyi minimumda tutar hem de kendilerini bu kumaş içinde daha rahat hissetmelerini sağlar.
 
Dayanıklılık

Çocuklar kıyafetlerinin daha uzun ömürlü olması için kıyafetin kumaşının dayanıklılığı oldukça önemlidir. Çocuklar oldukça hareketli ve enerjik oldukları için fark etmeden giysilerine oldukça yüklenirler. Bu nedenle, uzun ömürlü şortlar için dayanıklı malzemelerden yapılmış çocuk şortları tercih edilmelidir.
 
Yumuşak İç Dikişler

Çocuk şortlarında bir diğer önemli maddelerden biri de cilde zarar vermemek ve rahat bir deneyim sunmak adına yumuşak iç dikişe sahip olmasıdır. Bu iç dikişlerin düzgün ve pürüzsüz olması, çocuğun rahat etmesini sağla cildinin tahriş olmasını engeller.

Güvenli Düğme ve Fermuarlar

Çocuk şortlarında kullanılan düğme ve fermuarlar, çocukların giyim ve çıkarma süreçlerinde güvenli olmalıdır. Çocukların güvenliğini ve sağlığını tehlikeye atacak küçük parçaların olmamasına özen gösterilmelidir.
 
Yıkanabilirlik ve Renk Dayanıklılığı

Çocuklar genellikle kıyafetlerinin kirlenmesinden endişe etmezler, bu nedenle sık sık yıkanmaları gerekir. Çocuk şortları, diğer çocuk kıyafetleri gibi sık yıkamalara dayanabilecek ve renklerini uzun süre koruyabilecek malzemelerden üretilmelidir.
 
Ağartıcı ve Kimyasal İçermeyen Malzemeler

Çocukların cildi kolayca tahriş olabilecek kadar hassastır. Bu nedenle çocuk şortları da çocukların hassas cildi için özellikle ağartıcı ve kimyasal içermeyen kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Bu kumaşlar aynı zamanda temizliği kolay ve leke tutmayan kumaş olursa bu tercih sebebi olmalıdır ki yıkarken leke çıkarmak için kimyasal ürünlerin kullanılmasına gerek kalmaz.
 
Çocuk Şort Fiyatları 

Çocuk kıyafet alışverişi esnasında, çocukların konforunu sağlamak ve ebeveynlerin bütçesine uygun seçenekler sunmak önemli bir denge gerektirir. Çocuk şort fiyatları, bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir.

Çocuk şort fiyatları, kullanılan kumaş kalitesi ve şortun tasarımına bağlı olarak değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun olabilecek uygun fiyatlı çocuk şortları bulmak oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra daha tasarım modeller tercih edilirse fiyatlarda değişiklik olmaktadır.

Çocuk şortlarında en doğru seçim çocuğa rahatlık sağlayacak, dayanıklı bir kumaşa sahip olması ve tarz unsurlarını göz önünde bulundurmak önemlidir. Çocuk şort fiyatlarını da göz önünde bulundurarak geniş ürün yelpazesi içinde, çocuğun ihtiyaçlarına ve tarzına uygun bir şort bulmak mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.