x
Filtrele
Sırala
Sıralama
Varsayılan Sıralama Alfabetik A-Z Alfabetik Z-A Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye Fiyat Artan Fiyat Azalan Rastgele Puana Göre
Fiyat Artan Fiyat Azalan Yeniden Eskiye Eskiden Yeniye
Hızlı Kargo
175,00 TL
349,99 TL
%50 indirim
Hızlı Kargo
175,00 TL
349,99 TL
%50 indirim
Hızlı Kargo
175,00 TL
349,99 TL
%50 indirim
TÜKENDİ
Only - Only Elına Kadın Bıkını Altı 15251259
Hızlı Kargo
50,00 TL
99,99 TL
%50 indirim
TÜKENDİ
Only - Only Elına Kadın Bıkını Altı 15251259
Hızlı Kargo
50,00 TL
99,99 TL
%50 indirim
TÜKENDİ
Only - Only Elına Kadın Bıkını Altı 15251259
Hızlı Kargo
50,00 TL
99,99 TL
%50 indirim


Hem sağlık açısından koruyucu bir özellik sunması hem de şık görünmesi açısından kadın bikini altı modelleri özel olarak seçilir. Yaz ayları geldiği zaman hem denizlerde hem de havuzlarda kullanışlı bir yapı sunmalıdır. Spor yaparken, gezerken, güneşlenirken ya da denize girerken rahatlığı her açıdan sağlamalıdır.

Hem tek parça olarak hem de alt ve üst ikili parça şeklinde bikini çeşitleri ele alınabilir. Böylece alt bikini çeşidini seçerek değişik renklerde üst bikini seçimi ile güzel kombinler yaratma şansı elde edilebilir. Bu konuda farklı zevklere sahip birçok değişik tasarım altında harika bikini altı modeller kategori bünyesinde yer almaktadır.

Yeni Sezon Kadın Bikini Altı Modelleri

Farklı özellikleri ve tasarımları ile beraber kullanım yapısına bağlı olarak günümüzde birçok kadın bikini altı modelleri bulunmaktadır. Her biri kullanışlı, fonksiyonel ve aynı zamanda Işık tasarımı ile değerlendirme imkanı vermektedir. Özellikle bu yıl iplikli modeller hem şık görüntüsü hem de kolay kullanımı ile çok fazla tercih edilmektedir.

Astarsız esnek tasarımlar, drapeli yüksek bel modeller her kadının kendi isteğine uygun seçim olanağı tanıyor. Aynı zamanda V kesimi modeller ya da etek detaylı bikini altı çeşitleri arasından seçim gerçekleştirilebilir.

Kısımları hem iplikli hem de bütün şekilde hazırlanmış modeller içerisinden yine tercihi gerçekleştirmek mümkün. Bu şekilde daha birçok farklı model kategori bünyesinde geniş ürün yelpazesi altında sizleri bekliyor.

Sağlıkla Kullanılabilecek Kadın Bikini Altı Çeşitleri

Söz konusu bikini altı model çeşitleri olduğu zaman sağlıklı bir kumaşa sahip olması çok önemlidir. Öyle ki özel bölgeyi rahatsız etmeyen, terletmeyen ve zararlı dış unsurlardan koruyan bir özellik sunmalıdır. Bu konuda kaliteli kumaş yapısı altında hazırlanmış, esnek ve tahriş etmeyen tasarımı doğrultusunda bikini altı çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

Vücuda bedene ve boya göre adapte olan, nefes alabilen özelliği sayesinde gün içerisinde rahatlıkla kullanmak mümkündür. Her kadın rahat bir şekilde hareket edebilir ve esnek yapısıyla günü keyifli bir biçimde geçirebilir. Sağlık açısından tüm unsurları tek bir çatı altında toplamış bu kaliteli ürünler üstelik çok uygun kadın bikini altı fiyatları doğrultusunda sunulmaktadır.

Şık Tasarımları Eşliğinde Kadın Bikini Altı Çeşitleri

Fonksiyonel yapısı ve kolay kullanımının yanı sıra, görsel açıdan kadın bikini altı çeşitleri şık bir tasarım sunmalıdır. Bu konuda hem klasik modellerle tek renk üzerinden hazırlanmış modeller hem de farklı desenlerle harika görseller bulunmaktadır. Özellikle değişik çizgiler ve desen tasarımları ile hazırlanmış modeller günümüzde çok fazla tercih edilmektedir.

Örgü model görüntüde sahip olan tasarımlar yine sıcakkanlı ve daha samimi bir etki oluşturuyor. Pencere altı detaylı gibi modeller yine bu yıl görsel açıdan şık bir görüntü vermektedir. Tek renk ya da değişik renklerin kombinasyonu ile hazırlanmış asimetrik tasarımlar, görsel açıdan şıklığı en iyi biçimde yansıtmaktadır. Bu konuda kendi isteklerinizi ve beğeninize bağlı şekilde harika tasarımlar arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Kombin Yapmak İçin Harika Kadın Bikini Altı Modelleri

Son yıllarda artık pek çok kadın bikini aldığı modelleri tercih ederek üst ile güzel kombin yapma tercihine dönüyor. Bu konuda oldukça geniş bir ürün yelpazesi altında farklı kadın bikini altı modelleri bulunmaktadır.

Aynı renk ve model desen üzerinden ya da farklı renklerle değişiklik yaratmak için güzel bir fırsattır. Öyle ki yeni sezon itibariyle piyasaya sunulmuş birbirinden güzel bikini altı modelleri, üst model tasarımlarıyla etkileyici kombinler yaratmaktadır.

Örneğin siyah ve beyaz, sarı ya da kırmızı, pembe ile mavi gibi pek çok değişik renk üzerinden bütünlük sağlanabilir. Aynı zamanda birden fazla rengi karıştırarak yine hazırlanmış özel bikini altı modellerini üst modeller ile birleştirmek mümkündür.

Uygun Kadın Bikini Altı Fiyatları

Her bütçeye göre seçim imkanı veren geniş ürün yelpazesi altında kadın bikini altı fiyatları sizleri bekliyor. Ya da gelmeden gardıroplarınızı farklı modeller ile daha fazla seçenek üzerinden doldurabilirsiniz. Sadece alt bikini değil aynı zamanda üst bikini ile kombin yapmak için tasarımları tercih etmeniz mümkün. Bu konuda birbirinden zevkli tasarımlar çok uygun fiyatlar eşliğinde seçim imkanı tanımaktadır.

Moda uzmanlarının elinden çıkmış özel renkler, modern ve desenler ile kaliteli malzeme altında harika alt bikiniler içerisinden seçim yapabilirsiniz. Üstelik her yaş kriterine uygun şekilde ve beden ile boya bağlı olarak uygun fiyatlar eşliğinde tercih sağlamanız mümkün.

Rahatlığı Ön Plana Çıkaran Kadın Bikini Altı Modelleri

Söz konusu bikinileri olduğu zaman rahatlık büyük öneme sahiptir. Hem denize veya havuza girerken hem de güneşlenirken rahatsızlık hissettirmemelidir. Tahriş yaratmaması, nefes alabilmesi ve esnek olmasıyla günün rahatça geçmesine olanak tanır. Aynı zamanda kaliteli kumaş yapısı sayesinde dayanıklı olması yine oldukça önemlidir.

Tüm bunları taşıyan ve önemli markalar altında hazırlanmış kadın bikini altı çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Kalitesine en iyi biçimde yansıtan tasarımlar, günün büyük bir çoğunluğunu kadınların rahat hareket ederek geçirmesine olanak tanıyor.

Her Beden ve Boya Uyum Kadın Bikini Altı Modelleri

Gün içerisinde rahatlık büyük öneme sahipliği olduğu için beden ve boya göre kadın bikini altı modelleri seçmek önemlidir. Bu konuda üstelik esnek tasarımı sayesinde rahatlık verecek bikini altı modelleri tercih edilmelidir. Kategori bünyesinde ise her beden ve boya uyumlu şekilde hazırlanmış farklı modeller bulunmaktadır.

Kilolu olan kadınlar için daha geniş çapta hazırlanmış drapeli yüksek bel modeller güzel bir seçenektir. Slim fit modeller ise kilosu dengeli olan kadınlar adına iplik seçenekleri üzerinden tercih edilebilir. Tabii Hem normal hem de tanga modeller arasında yine tercih yapmak mümkün. Bu konuda basenler, baldır kısımları ve bel bölgesine uyumlu şekilde farklı beden ve boya göre seçim yapılabilir.

Özel Tasarım Kadın Bikini Altı Modelleri

Her kadının kendi kişisel isteklerine uygun şekilde seçim yapabileceği özel tasarım bikini altı modelleri yeni sezon itibariyle sunulmuş durumda. Kaliteli kumaşı, özellikleri ve rahatlığı ile birlikte konforlu bu ürünleri Tercih edebilirsiniz.

Özellikle de moda uzmanlarının elinde harmanlanmış olan harika renk ve model yapısı ile şık tasarımlar arasından seçim yapmanız mümkün. Üstelik bütün bu seçenekleri çok uygun kadın bikini altı fiyatları eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Çok farklı özel tasarım altında hazırlanmış harika bikini altı modelleri kategori bünyesinde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.